Týden po sexu s panem neznámým pokračování

33115609_071_bedc

Je to asi už asi týden, co jsme si užili s Lukášem v autě. Čekám, zda zavolá, ten den jsem ho přece prozvonila, aby měl mé číslo ale zatím nic. Nechci být první, kdo bude žádat o opakování. Nechci spěchat, přece jen to byl jen orální sex na pivní slavnosti, třeba už na mě zapomněl.

To snad ne sakra, chci to znova ale něco víc. Už vím, napíšu mu. Beru mobil do ruky a ťukám SMSku: „Ahoj, tady ta slečna z auta co si jí to tak dobře udělal, pamatuješ se ještě?“ klikám na „odeslat“ a koušu si nehty ve strachu, co odepíše. Slyším zvuk nově příchozí zprávy a hned ji otevírám.

Stojí v ní:

„Ale jistě kočičko, jak bych mohl zapomenout. Copak, chtěla bys zase?“.

Srdce mi buší o sto šest, co mám napsat, mám chtít aby přijel nebo mám jet já za ním? Co mám dělat, jsem nadržená a chci si užít, ale nevím, zda se to hodí.

Nebudu to řešit, napíšu pravdu:

„Jo to bych teda chtěla!“.

Čekám asi hodinu a někdo zvoní, koukám do kukátka a tam stoj on. Sakra, jak ví, kde bydlím. Jsem nervózní a pomalu otevírám dveře. Opřu se o futra a chvílí čekám, co řekne, když si mě jen prohlížím, začnu já. „Ehm, říkala jsem ti adresu?“ vím, že neříkala, ale chci odpověď. „Mám pocit, že ne, myslím, že jsem tě tak trochu sledoval minulý týden, když jsi odcházela domů.“ Pomalu ke mně přistoupí, chytne mě za boky a přitlačí ke zdi v předsíni, aby mohl zavřít dveře.

Zvedne mě do náručí a já ho obejmu nohama, už mu zase stojí, to je strašně vzrušující, SAKRA! Líbá mě na rty a pomalu sjíždí po krku dolu a zase nahoru. Saje mi ušní lalůčky a šimrá je jazykem. Mrazí mě v celém těle. Rozhlédne se kolem a přesune nás na gauč v obýváku. Stáhne mi tričko a rozepne podprsenku, aby měl lepší přístup k mým prsům. Sjíždí rty dál přes bradavky po bříšku až ke gumě od mých tepláků, které následně také stahuje.

Mám na sobě už jen černá krajková tanga. Chvíli si mě mlsně prohlíží a pak si mě přehodí na všechny čtyři a laská mi prdelku. Slyším, jak si rozepíná zip a odhazuje postupně všechno své oblečení. Rychle mi stahuje kalhotky ke kolenům a jazykem mi připravuje už tak dost mokrou mušličku. V zápětí ho do mě obratně zasouvá až po koule.

Bože je tak velký. Šuká mě a já křičím, je to úžasné. Chvíli pomalu pak zase rychle, rukou si dráždím poštěváček a přivádím se k orgasmu, on neustává a naopak ještě zrychluje a pleská mě po prdelce. Za chvíli už ho vytahuje a cítím, jak mi sperma přistává na půlkách a stéká dolů po stehnech, kleká si ke mně a nechá si ho ještě očistit jazykem. Obléká se a s úsměvem odchází.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky