Splněný sen v divočině roztažené nohy modelky

modelka-suka-s-fotografem-14

Vyrazili do divočiny brzy ráno. Fotograf si tentokrát přál spolupracovat pouze s modelkou, proto si nemohl vynachválit svěží dámské tělo na sedačce spolujezdce.
Dvacetiletá vysoká brunetka dosedla, zapnula si pás a rozjeli se. Hodně se snažil přemáhat a koncentrovat se, aby mu pohled nesklouzával k ženinu přitažlivému tělu, ale v jednom z mnoha letmých pohledů jej udržel na chvilku déle.

Pozoroval její vysoké podpatky, které dokonale podtrhovaly její nádherně opálené nohy.

Pohledem jel výš, aby se mohl pokochat jejími pevnými stehny, které zdobily mini šortky, které zakrývaly to nejnutnější. Krásné odhalené bříško volně přecházelo k bílému průsvitnému topu, který zakrýval pevná ňadra a bez problémů by se mohl řadit do kategorie podprsenek.
Její dekolt zdobil stříbrný šperk, který se volně svažoval do jamky mezi jejími prsy a fotografovi tak umožňoval pohled do údolí mezi dvěma pahorky, který jej rozpaloval do běla.
Jakmile začal pociťovat cukání ve svém penisu, odvrátil pohled a rychle strhl volant, aby nenaboural do stromu. Snažil se získat koncentraci, ale vědomí nádherného těla sedícího vedle, jej nenechávalo v klidu. Když konečně dorazili na místo, připravil aparaturu a posadil modelku na kapotu. Nastavil foťák a nechával se unášet nádherným mladým tělem, které pózovalo přesně tak, jak řekl.

Ve chvíli, kdy došlo na focení nahých aktů, pustil fotoaparát na samospoušť a přikradl se k modelce. V nestřežené chvíli ji začal líbat na krk, až se jí téměř podlomila kolena a padla mu do náruče. Pokračoval polibky níž, do jejího dekoltu a ke klíční kosti, potom se na chvíli vzdálil a políbil jí na ústa. To již modelka nevydržela a klekla si k jeho džínovým šortkám.
Rozepnula mu poklopec, zbavila ho kalhot a vzala do rukou jeho ztopořený penis recenze produktů na zvětšení penisu čtěte.

Jednou rukou jej obšťastňovala a shrnovala kůži na penisu, až mu z úst vycházel stén vzrušení, a druhou jej začala líbat na varlatech. Náhlým přívalem chtíče se musel opřít o kapotu, a teprve poté si mohl vychutnat vzrušující doteky a polibky, které ho dováděly k šílenství.

Modelka nezapomínala ani na jeho penis, a když ho vzala do pusy a začala rychle sát, fotografovi se nahrnul adrenalin do žil. Položil si modelku na odhalenou záď vozu a nalehl na ní. Rukou jí rozevřel stydké pysky, naslinil prst a pronikl dovnitř. Netušil, že je již dostatečně vlhká, takže po tomto zjištění na nic nečekal a pronikl do ní svým penisem.

Z jemného milování se stala vášnivá divočina a orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. V posledních chvílích se fotograf ovládl a vystříkal se na modelčino ploché bříško. Ta se jen spokojeně prohnula a vychutnala si dozvuky svého orgasmu, po kterém tiše toužila od chvíle, kdy fotografa poznala.…..

A byl lepší, než si potají představovala.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky