Saunové potěšení v Pardubicích onanování holky v kabince

sex-na-nahodu-8

Pavel a Lenka spolu již byli dlouho, a jejich vztah to začínal pociťovat. Stále stejné milostné hrátky se většinou odehrávaly ve společné posteli, ale vzrušení a jiskra upadaly, a chutě na milování se ztrácely v dáli.
Zrovna když spolu znovu řešili další z konfliktů, atmosféra se nedala zkrotit. Lenka se sbalila, a odjela na pár dní k rodičům. Pavel zůstal sám doma, a utápěl svůj vztek v alkoholu.

V pozdním odpoledni mu na stole zazvonil telefon, a na druhé straně se ozval jeho dlouholetý kamarád. Netrvalo dlouho, a domluvili se, že se večer sejdou. Jako návrh padla sauna, nebo pivní lázně. Když dorazili na místo, se vztekem zjistili, že je volná pouze sauna, ve které navíc nebudou sami. Zbystřili však, když zaslechli informaci, že společnost jim bude dělat dámské osazenstvo, a proto na nic nečekali.

V rychlosti se převlékli, a vydali se cestou k cíli. Již zdáli mohli pozorovat ženské siluety ležící na rozpáleném dřevě sauny, zcela nahé… Když otevřeli dveře, dýchl na ně opar horkého dřeva a vzrušených ženských těl.
Přisedli si k nim a navázali přátelskou konverzaci. Pavel se však nedokázal ubránit pokušení a pohledu na zpocené, kapkami orosené ženské tělo, a jeho pohled neustále sklouzával k ženiným prsům.

Jeho přítel se zjevně také dobře bavil, proto Pavlovi nic nebránilo v tom, aby pokračoval ve svádění krásné plavovlásky. Chvílemi jakoby ani nevnímal, co mu říká, jen se díval do její krásné tváře, a nechával se unášet jemnými pohyby jejích rtů. Zdálo se mu, jakoby i ona s ním flirtovala, proto se odvážil, a rukou se dotkl jejího odhaleného ňadra.

Její bradavka okamžitě ztuhla, kůže se napnula, a vzduchem zavanul její horký dech.

Když se otočila a zjistila, že jim druhý pár nevěnuje pozornost, rukou hbitě zajela do Pavlova rozkroku, a nahmatala jeho silný, tvrdý nástroj. Sklonila se k němu, bradavkami se dotkla nejdřív jeho hrudníku, potom rozkroku, a nakonec jeho stehna, na které si svou chloubu položila, a pusou objala žalud jeho penisu. Chytil se dřeva, aby neupadl do mdlob, a vychutnával si neuvěřitelně vzrušující a dráždivý pocit, který mu jeho nová známost způsobovala.

Nejdříve ji jemně hladil po zádech, potom sjel k jejím prsům, až se dotkl jejích bradavek, a rukou je začal masírovat. Přidala na intenzitě a nenasytně sála Pavlův penis, až ho přiváděla do nekontrolovatelného stavu.
Nevydržel, a ačkoliv byli v sauně a vzduch byl neuvěřitelně horký, nasadil si novou známost na svůj nástroj, a pronikl do ní. Jejich pohyby byly dravé, nenasytné, a vzrušující jako ještě nikdy předtím.

Mokrá těla po sobě klouzala, až oba dva vybuchovali slastí, a na své okolí úplně zapomněli. Pavel se naprosto poddal kouzlu oné neznámé, a v pravidelných pohybech jejích boků do ní nastříkal celou dávku svého spermatu.
Na chvíli se mu potom zatmělo před očima, a probralo ho až prudké denní světlo…

Ještě notnou chvíli pak dychtivě lapali po dechu…

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky