Přijít ošukat odejít pan neznámý třetí část

33115609_008_caf9

Sprchuji se po tom, co mě Lukáš beze slova opustil po tom, co mě tak krásně ošukal. Přemýšlím, zda mi to tak může vyhovovat. Přijít, ošukat, odejít. To přece nemůže fungovat, ale sakra on je tak dobrý. Nikdy jsem neměla v posteli někoho, kdo by mě dokázal tak dokonale uspokojit.

Při myšlence na něj mám chuť to dělat znovu a znovu, neměla jsem ho nechat odejít, mohli jsme si užívat celý den, když nic jiného. Namydlím se a představuji si, že mě myje on, sjíždím po svém těle, hladím si kozičky a mušličku, přejíždím po zadečku. Není to ale ono. Oplachuji se horkou vodou a vylézám ze sprchy v županu s novým nápadem.

Beru do ruky mobil a píšu mu: „Jsi pěkný nezdvořák. Takhle mě tu nechat. Snad si nemyslíš, že mi to po tom všem stačí jen jednou?“ Odpověď mam okamžitě: „Jen se neboj, dlouho tě čekat nenechám.“ Při této odpovědi jdu do šatny a hledám něco vhodného na večer.

Najednou si vzpomenu, že mám pro takové příležitosti moc pěkný kus oblečení.

Vínovo-černý korzet i s podvazkovým pasem a punčošky s krajkou navrch. To bude koukat hajzlík jeden, já mu dám co pro to. Oblékám si to a zpět si zavazuji i hedvábný župan. Čekám asi hodinu a zvonek už opět drnčí. Tentokrát otevírám dveře okamžitě a nenechám ho, aby mě hned chytil, jdu pomalu do kuchyně a vařím mu kávu. Sedá si ke stolu a klidně z ní usrkává.

Prohlížíme se navzájem, tentokrát má na sobě úplně černé dříny, bíle triko a sako. Je vážně sexy. Obejdu stůl, beru jeho kávu a jdu s ní do ložnice, kde mu jí pokládám na noční stolek. Jde za mnou a bez jakéhokoli ostychu si sundává sako a lehá si do postele vedle mě.

Obkročmo si na něj sedám a laskám ho jazykem, stejně tak, jako on ještě před pár hodinami laskal mě. Rozvazuje mi župan, a když vidí co je pod ním, kousne se do rtu a s otevřenou pusou na mě zírá.

Nepřestávám a pokračuji ve své práci, svlékám mu tričko, kalhoty i boxerky, pod kterými už to zase vře. Otírám se o něj přes kalhotky a sjíždím k němu pře jeho vypracovaný hrudník a břicho pěkně nedočkavě. Chytnu ho pevně do ruky a vášnivě nasaju. Zavírá oči a nechává se unášet. Saju, olizuju a mačkám, dokud mě nezarazí. Stačilo málo a už bych zase polykala.

Dívá se na mě a já sundávám vše krom korzetu. Ten jen nepatrně stáhnu a vyndám si ven kozičky, abych ho jimi mohla dráždit. Nasedám na něj a jako kurvička na něm pěkně rajtuju.

Přiráží si mě a dráždí mě při tom klitoris. Vrcholím a on hned za mnou. Tentokrát ne ven, ale přímo do mě. Lehám si vedle něj a užívám si doznívající orgasmus s ním.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky