Rudá Vášen závěrečná část erotické povídky

42150535_011_e7b9

Naposledy jemně nasál mou lasturku, narovnal se, sám rozepnul poklopec a nechal mě pokleknout. Chytila jsem ho pevně do ruky a nasála hluboko do krku, a když už tedy mučil on mě, budu já také. Pomalu jsem ho přetahovala a kroužila jazykem jen na vršku. Držel mě pevně za vlasy a já ho nechala přirážet. Když jsem ho kouřila pomalu a hluboko, dýchal zrychleně, ale stále mě sledoval. Upíral na mě oči jako na svou kořist. Nechal mě si s ním hrát a užíval si to stejně jako já.

Líbilo se mi co to s ním i se mnou dělá.

Když se mi zdálo, že to stačí, opřel mě o stůl a pomalu do mě vklouzl celou svou délkou a že nebyla malá. Přirážel hluboko a neúprosně a já už s dechem nestíhala. Laskal mi při tom kozičky, za které si mě po celou dobu silně přidržoval. Klouzal rukama po bocích a hladil zadeček. Nechybělo mnoho k orgasmu, když mě chytil za vlasy, silně za ně škubl a zase divoce přirazil, kdyby opět nepřestal. Celá jsem vibrovala a žadonil po tom slastném a osvobozujícím vyvrcholení.

Nedokázala jsem se ovládat a celá jsem se kolem jeho chlouby stahovala, když ve mně líně klouzal tam a zpět.

Úplně ho vyndal a položil mě na stůl na záda. Položil si mé nohy na svá ramena a znovu lehce vklouzl. Vnikal do mě těmi mučivými pomalými pochyby a já žadonila a prosila. „copak chceš?“ přejel prstem po mých rtech a nepřestával uvnitř mě klouzat. „prosím!“ „musíš mi říct, co po mě chceš, abych ti to mohl dát.“ Sundal mně nohy, chytil je pod koleny a naklonil se ke mně tak, aby při těch nervy drásajících pohybech mohl laskat jazykem kozičky.

Začali mi stékat slzy po tvářích, jak moc silné to bylo, když začal zrychlovat a já vrcholila silně a mokře. Zaryla jsem mu nehty do zad a on jemně stiskl mou bradavku mezi zuby. Pomalu přestal přirážet a nechal mě se uklidnit. Hladil mě a rty sál kůži na krku a prsou.

Po několika minutách doznívání mého orgasmu se ve mně začal znovu pomalu pohybovat, aby i on dosáhl svého cíle. Už nepřirážel, jen si to užíval a já hladila pohledem celé jeho tělo. Díval se mi do očí, když vrcholil a já si to vychutnávala s ním. Chytil mě do náručí a něžně mě líbal. Když ze mě vyklouzl, oblekli jsme se a nabídl odvoz domů, který jsem nemohla odmítnout stejně tak, jako on nemohl odpovědět „ne“ na mou otázku zda nechce ještě dát společnou vanu a čaj.

V duchu jsem opravdu děkovala za takového šéfa!

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky