Trochu si užijeme kotě sex na nečekanou

kunda-co-nezapises-7

Jako by toho nebylo málo, na zahradě zaparkovalo auto a zvuk podpatků se rychle přibližoval k domu.
Když manželka nevěrníka a matka nic nechápajícího syna vešla do domu, nevěřícně zůstala stát v úžasu. Nikde nikdo… Až když prošla celý dům a zabloudila i do sklepa, našla manžela ležet na podlaze v kaluži krve. Nebyl schopný cokoliv říct, a tak se o něho postarala a nechala ho odpočívat, zatímco syn se potají vytratil z domu i s přítelkyní. Té naštěstí neměl nic za vinu, ale v duchu si přál pomstít se svému otci. Jen ještě nevěděl jak…
Týdny a měsíce plynuly, až jednoho dne se mu naskytla skvělá příležitost. Přítelkyně byla pryč a jeho matka volala, zda by jí s něčím mohl pomoci.

Když syn dorazil, uslyšel matčin hlas z kuchyně. Dobře věděla, že přijede bez přítelkyně, a tak stála opřená o kuchyňskou desku a dělala, že hledá cosi, co ji za ní zapadlo. V krátké minisukni a miniaturních kalhotkách, které zpod ní vykukovaly, byla k nakousnutí a dobře to věděla.

Jakmile ji syn uviděl v takové poloze, zarazil se mezi dveřmi a chytil se pantu. Její vyšpulený zadeček ho mimořádně rozpálil, ale snažil se držet, co to šlo. Tedy až do té chvíle, kdy se jeho matka posunula ještě víc a nastavila se tak, že její prdelka byla v přesné výši synova pasu. Ten na nic nečekal a bystře přistoupil k symbolu hříšného potěšení. Rukou jí sáhl pod sukni, odsunul tanga na stranu a jazykem si proklestil cestu do její buchtičky.
Jeho matka přesně na tuto chvíli čekala, a tak než se nadál, bystře se otočila a sedla si na kuchyňský pult.

Než stačila cokoliv říct, byl už v ní a vychutnával si její horkou šťávu, která z ní vytékala. Držel ji za boky a přirážel do rytmu. Aby jí způsobil patřičné vzrušení a ještě více podmanil její touhu, vyhrnul jí tričko a začal laskat její bradavky. Lízal je, chvilkami jemně skousl a poté dlouho sál, až se začala zmítat v divokém orgasmu.

Na tu chvíli dlouho čekal a jeho vyvrcholení se ozvalo hned v zápětí. To však ještě netušil, že jeho orgasmus bude tak provokativně vzrušující – jeho matka se k němu sehnula a spolykala všechno semeno, které jí vystříkl do pusinky. Ještě dlouho poté sála jeho nástroj tak, aby mu způsobila poslední chvíle vzrušujícího doznění a celé tělo zahalila do mrazivého opojení.
Poté se jen spokojeně olízla a odkráčela.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky