Rudá vášeň erotická povídka pokračuje díl druhý

42150535_004_19e3

„Máte přítele, smím-li se zeptat?“ divoce jsem zamrkala a očividně si všiml, že jsem v rozpacích, protože se tvářil pobaveně. „Ne, přítele nemám a Vy máte nějakou přítelkyni?“ rozhodla jsem hrát stejně jako on a nedat na sobě více znát svou nervozitu. Pochopil můj úmysl, lehce zakroutil hlavou a dodal „ne, já také ne. Máte problém s říkáním svých názorů?“ „ Ne, s tím problém nemám.“ Přimhouřil oči a opět něco připsal ke svým poznámkám. „Máte ráda červenou?“ sjel mě očima a tak jsem pochopila, na co naráží „mám ráda rudou, nikoli červenou.“

Odpověděla jsem rozdílně, jen abych mu oponovala. „Opravdu?“ zdálo se mi, že tentokrát přivádím do rozpaků spíše já jeho „ano, opravdu.“ Poposedl na židli tak, že se ke mně naklonil trochu blíž a řekl tlumeným hlasem „sluší Vám, moc“ a prsty mi přehodil prameny vlasů dozadu, aby nebránily výhledu do výstřihu.

Při tom, co udělal, se mi začalo chvět celé tělo a on si všil. Položil mi ruku na stehno a začal po něm pomalu stoupat nahoru tak, že mi tím vyhrnoval už tak dost krátké šaty.

Přidal i druhou ruku a pobídl mě, abych vstala, aby je mohl vyhrnout až nad zadeček. Přitáhl mě k sobě tak, že jsem mu seděla na klíně a mohla cítit velikost jeho vzrušení. Neubránila jsem se dotazu, zda tohle dělá každé nové pracovnici. Stiskl mi pevně bok a tvrdě řekl „ne, ale tobě to dnes udělám a doufám, že ne naposledy.“ Začal mě vášnivě líbat a rozpínat zip šatů tak pomalu, jak jen to šlo. Když byly úplně rozepnuté, stáhl mi je pomalu z ramenou, postavil mě na nohy a nehal je lehce sklouznout dolů.

Prohlédl si mé tělo v černo-rudém krajkovém prádle a lodičkách, vstal také, posadil mě na stůl a pokračoval, kde skončil. Tiskl se ke mně rozkrokem a i já začala pomalu povolovat kravatu a rozepínat knoflíky jeho košile abych se dostala k jeho tělu. Sjížděl rty ke krku a jednou rukou obratně rozepnul podprsenku, co v zápětí ležela na zemi. Nechala mě svléknou mu košili a odhalit jeho krásně pevné tělo. Lehce mě nadzvedl, stáhl mi kalhotky a klesl k mému klínu, aby mě mohl dráždit ještě víc. Při prvním zakroužení jazyka jsem vykřikla tak silně, že jsem sama nechápala co se to děje.

To ho pobídlo a zrychlil, tak, že jsem myslela, že za chvíli bouchnu. Kmital rychle, a když se schylovalo k závěru, přestal a rty mě líbal vše okolo, jen ne to, co jsem chtěla. Když se jazykem vrátil k dráždění mého clitorisu, zklidnil tempo a mučil mě tím, dokud jsem nezačala prosit, aby byl už konec.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky