Vstup do Swingers světa s holkou ze seznamky

swingers-akce-fotky-12

Když vstoupili do místnosti zářící všemi možnými barvami, na zemi pokryté vodními postelemi spatřili páry užívající si ve skupinovém sexu, milující se v exotickém stylu s jahodami, šlehačkou, čokoládou a šampaňským, na houpacích sítích a jiných závěsných popruzích, aby tomu nechyběla ta správná jiskra. Znali se pár dní ze seznamky kde se společně dohodli na prvním rance..

Tato místnost byla snad nejvíce ze všech zaplněna lidmi různých národností a svou tvořivostí přímo vybízela k vyzkoušení nějaké z mnoha lákavých pomůcek. Na chvíli se náročný zákazník chtěl zdržet, ale jeho ženský doprovod jej vzal za ruku a odvedl směrem k proskleným dveřím, kterými se procházelo do další místnosti zvané „Vodní svět“.

Jakmile otevřeli dveře, pohltila je vůně páry, vody a nahých mokrých těl. V místnosti se nacházela velká vířivka pro náročné zákazníky, bazén a také sauna pro ty, kdo si chtěli vyzkoušet něco nového. Na okraji vířivky, která pomalu sestupovala hlouběji a hlouběji, se miloval mladý pár.

Muž právě dráždil bradavky mladé dívky, která na pár přicházející vstupními dveřmi rajcovně zamávala a olízla si prst. Chvíli se zdráhali, přesto se žena nakonec osmělila, sundala si přiléhavé šaty a naklonila se k dívce přes vířivku. Polibek, který jí mladá blondýnka opětovala, byl mimořádně vzrušující a zřejmě nejen pro ženy, neboť i partneři obou dvou dam na chvíli zpozorněli. Ten, který ještě před chvílí dráždil ženiny bradavky, se posunul níže k jejímu rozkroku, chvíli lízal její horkou mušličku, a poté do ní opatrně proniknul, aby si ji co nejpomaleji vychutnal.

S holkou ze seznamky

Náročný návštěvník swingers party, který přišel v doprovodu ženy, se zprvu zdráhal a stále postával u dveří, ovšem při dalším vášnivém polibku obou dam se kupodivu rychle odvážil a sundal si trenky, které doplňovala rozhalená košile. Opatrně přistoupil k trojce, která si užívala milostné hrátky, a objal svou partnerku zezadu. Naslinil si prst, a pomalu jím přejel po ženině análním otvoru. Neptal se, zda se jí to líbí či ne, jediné našpulení zadečku mu prozradilo vše, co chtěl vědět.

Přitáhl si ji k sobě ještě víc, znovu naslinil špičku penisu a pomalu do ní začal pronikat.

Již jen pocit těsna, které obepínalo celé jeho přirození, ho vzrušil dostatečně do té míry, že téměř přestával vnímat své okolí, a několik přírazů, které způsobovaly neskutečné vzrušení oběma dvěma, stačilo k dvojitému orgasmu. Podobně na tom byl i pár, se kterým byli z části propojení, neboť dámy se stále líbaly, a muž dokončující své dílo v mušličce blondýnky se vzrušoval nad prudkými vzdechy a steny páru libujícím si v análním sexu.

Místnost brzy protkala spousta dalších orgasmů, mezi něž patřilo i sténání mladé dvojice.

Začátek večera všechny příjemně naladil a k pokračování v dalších hrátkách již odcházeli všichni společně… a jak to vlastně všechno začalo se dozvíte zde.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky