Pomsta bývalému příteli byla sladká povídka

26243244_015_df94

Tuhle pomstu jsem uskutečnila asi před 3 lety daleko odtud , kde teď jsem .. začít s plánováním jsem však musela už daleko dříve.A to bylo právě před 5 lety , kdy mě opustil muž kterého jsem nade vše milovala – můj přítel Jirka.Našel si novou a asi lepší , mě zbyly jen oči pro pláč a rozhodla jsem se udělat mu ze života peklo. K tomu se skvěle hodil jeho kamarád a nadřízený Tomáš.Sice se mi vůbec nelíbil , nepřitahoval mě a byl mi odporný,ale já se mu líbila a navíc prostředky pomohly účelu a na Tomášovu svatbu jsem šla v doprovodu Tomáše i já.

Už jsme byli na svatbě, všichni už značně ovíněni se bavili , jen já zcela střízlivá sledovala každý pohyb Jirky .Má chvíle přišla až déle , kdy se většina hostů věnovala nevěstě a ženich šel ze sálu pryč – asi na toaletu.Vypálila jsem za ním abych ho „náhodou „ potkala na chodbě.

Plán mi vyšel znamenitě, potkala jsem ho zrovna , když se vracel z toalety. Zastavila jsem ho a začala mu blahopřát , vychvalovala mu nevěstu a všechno kolem..on si ale začal (trochu opilý) stěžovat že neví jestli udělal dobře ..bla bla bla…a už mi hlavou ležel na rameni aby se vybrečel..byla jsem na sebe pyšná.

Využila jsem situace a lehce jsem Jirku začala hladit a dýchat mu na krk..já už jsem ve skutečnosti byla vlhká už od té chvíle , co jsem mu blahopřála a ucítila jeho vůňi.

Objímala jsem ho a při tom osahávala , za- čala jsem se při tom trošku vlnit a on mě najednou políbil.Nebránila jsem se.Začali jsme se divoce líbat a já už cítila , že mu stojí.Po chvilce už měl ruku pod mojí sukní v kalhotkách a pohrával si s mojí kundičkou. Jeho hbité prstíky klouzaly dovnitř a ven a já masírovala tuhý penis ženicha , který už měl kalhoty u kotníků.

Brzy jsem už na chodbě ležela s roztaženýma nohama a ženich tvrdě přirážel.Já vzdychala a doufala jsem , že se můj plán vyvede.O opravdu.Brzy vyšla ze sálu nevěstina matka a hned jak nás uviděla , začala křičet..hned za ní tedy přiběhli i ostatní. Nevěsta skoro omdlela a na rozkaz ženichovi matky:

,,Pojď okamžitě sem!“ Jirka odpověděl se vzdycháním :,,Já..si to tady jen dodělám a hned přijdu…“Všichni zůstali koukat , ale ženichovi to nevadilo.

Dál tvrdě přirážel, volnou rukou masíroval můj klitoris.Já cítila jak jeho penisem pumpuje pulz a jeho chlouba byla tvrdá jako kámen.Já jsem byla pořád vlhká a moje kundička se stahovala , aby pevného návštěvníka co nejvíce objala.Potom mě vzal za ramena , abych se pod jeho přírazem nemohla posunout a přidržoval si mě. Jeho penis se do mě snažil víc a víc vniknout , Jirka zhluboka vzdychal a všichni na nás koukali.Ještě přišli asi 3 prudké a tvrdé přírazy a Jirka se do mě mocně udělal..
Tím pro mě hra skončila..Jirku jsem ze sebe shodila , do dirky jsem si hned vrazila tampon podle plánu a hned jsem s grácií odešla do auta a odjela.

Pomsta byla sladká a dost povedená podle mě , akorát jsem se hned potom musela odstěhovat a začít nový život jinde.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky