Pan neznámý sexy povídka na pokračování

33115609_033_1898

Není to tak dlouho, co jsem poznala Lukáše na jedné z pivních slavností. Stál u stánku a klábosil s chlápkem, co tam čepoval pivo a pěkně dlouho po mě pokukoval.  Měl na sobě úzké tmavší džíny a bíle triko co odhalovalo jeho krásné paže, štíhlý a vysoký, tmavé krátké vlasy. No co vám budu vykládat, byl to kus a mnoho žen z něj zaručeně mělo mokré kalhotky. Nakonec jsem se rozhodla, že ho oslovím. Připojila jsem se k hovoru, a on požádal pro mě o jedno pivo, potom druhé třetí, jelikož mi stačí málo, za chvíli jsme se muchlovali na zadních sedačkách jeho prostorného auta.

Zajížděl mi nedočkavě rukama pod tričko a laskal mi kozičky, vzdychal mi do ucha a třel se o mě rozkrokem, měl ho pěkně tvrdého, ale věděla jsem, že to budu muset utnout, nestojím o sex v autě a ještě s někým koho ani neznám. Zatím ale ne, však co, jsem mladá a mám si užívat, klouzala jsem po jeho těle a stáhla mu obratně tričko přes hlavu. Líbal mě všude, kde jen mohl, bylo to úžasné. Nasával bradavky do úst a kmital po nich zběsile jazykem. Pěkně mě z toho brněla kundička.

Pomalu mi rozepnul knoflík džínů a zajel pod kalhotky, prohnula jsem se v zádech a pohybovala se vstříc jeho pohybům. Kroužil mi po ní prsty a potom do ní pomalu zajel a dlouho pokračoval, dokud jsem nedospěla k úžasnému orgasmu. Vysunul ze mě prsty a nechal mě, abych z nich ocucala všechnu svou šťávičku. Ne že bych to při prvním setkání dělala, ale reflexivně jsem ho k sobě přitáhla za kraj kalhot a rychle je z něj strhla. Když jsem viděla jeho úctyhodnou velikost, řekla bych tak 20centáků, s obdivem jsem hvízdla a začala pomalu sát a krouživými pohyby dráždit žalud.

Sjela jsem po něm a zasunula si ho hluboko do pusy, co to jen šlo, držel mě při tom za vlasy a pomalu kroužil boky, cucala jsem mu ho pomalu a pak rychleji. Střídala jsem rychlosti a jeho to přivádělo k šílenství. Rukou jsem mu laskala koule a dál mu ho sála a olizovala, než jsem v puse ucítila dávku jeho horkého semene. Vše jsem polkla a on se na mě spokojeně usmíval. Když jsme se oba pomalu oblékli, vzal můj mobil, vyťukal tam své číslo a při rozloučení mi zašeptal do ucha „Někdy příště, kočičko!“

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky