Masturbace s moji sestrou ve vaně

nahata-segra-fotky-9

Jonáš si napustil vanu a zavřel se v koupelně. Celou cestu ze školy domů nemohl myslet na nic jiného, než na erotický časopis, který si o přestávce s partou prohlížel.
Bylo mu 18, takže jeho penis byl již pořádně velký. Vždy, když byl sám v koupelně, dráždil se rukou a zjišťoval, co se mu líbí a jak se nejlépe udělat a ještě zlepšit techniku. Stejně tak jako dnes, jen s tím rozdílem, že doma nikdo nebyl a on tak nemusel být potichu. Mohl svou vášeň nechat propuknout naplno…

Vlezl si do vany a vybavil si časopis, který mu celé odpoledne ležel v hlavě. Když si prohlížel obrázky, jen těžko se mohl ubránit bouli v kalhotách, která s dalšími jeho představami narůstala. Vzal svůj nástroj do ruky a začal po něm pomalu přejíždět.

Přetahoval kůži nahoru a dolů a znatelně cítil, jak jeho nástroj začal tvrdnout.
Po chvíli jej uchopil do ruky pevněji, aby mohl zrychlit tempo a plně se ponořit do svých představ, a poté přestal vnímat okolí. Zrychloval a zrychloval, představoval si vedle sebe nahé ženy, které se obnažují a berou jeho úd do rukou, když vtom se ho skutečně někdo dotkl.

Vedle něho stála jeho o rok starší sestra, jen v kalhotách svlečená do půli těla a dotýkala se jeho vzrušeného nástroje. Snažil se lapat po dechu, ovšem ona ho zarazila, ještě než stačil cokoliv říct.
„Nikdo o tom vědět nemusí.“ Řekla tiše. „Ale pod podmínkou, že budeš pokračovat.“ Pokynula mu, aby se nenechal rušit a sedla si na okraj vany. Jonáše toto její gesto nesmírně vzrušilo, a tak ani nepřemýšlel nad následky svého jednání. Místo nahých společnic si začal představovat svou sestru a jeho ochablý penis znovu narostl do obřích rozměrů.

Znovu jej uchopil do rukou a rychlými pohyby po něm začal klouzat. Co však naprosto nečekal, bylo, když si k němu jeho sestra vlezla do vany a vzala jeho úd do pusy.

„Pokračuj, líbí se mi dívat se.“ Pousmála se.

To už však byl Jonáš tak vzrušený, že nechtěl dál pokračovat sám, a proto mrkl na svou sestru. „Já ale chci něco víc. Otoč se, zkusíme, co to s tebou udělalo.“ Natočil si ji zády k sobě a čekal, jak bude reagovat. Když se však k jeho překvapení mlsně olízla a otočila se, nenechal se pobízet dvakrát a přitiskl svůj penis na její broskvičku.

Jemně přitlačil a čekal, ale když se mu nastavila, a on do ní vklouzl jako po másle, přestal si dávat pozor. Popadl ji za boky a zrychlil své pohyby. Nepronikal do ní dlouho, než uslyšel její křik a neucítil své teplé semeno, stříkající do její broskvičky. Až v tom okamžiku se probral.

Zalapal po dechu a matně se rozkoukával.

Vzduch v koupelně byl vydýchaný a dveře pootevřené. Byl si jistý, že je zavíral… U umyvadla stála jeho nahá sestra a škodolibě se usmívala.

„Očividně sis něco hezkého představoval… Co kdybys mi řekl, co?“
Olízla se a mlsně vykročila směrem k němu.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky