Muj prvni sex bylo vykouření ptáka od spolužačky

Moje jméno je Jirka. Nikdo mi však neřekne jinak než Johnny. Je mi 33 let a stále nemám v životě žádné závazky. Chci si jen užívat. Dnes Vám budu vyprávět jaký byl muj prvni sex . Můj nejlepší kamarád Martin mi byl v mých začátcích průvodcem a učitelem. Ač o pár let mladší, měl daleko víc zkušenostís dívkama, které úspěšně lovil na erotických seznamkách jeho oblíbenou seznamkou byl erotický portál BezvaFlirt.cz. Byli jsme tehdy na srazu studentů z mnoha zemí Evropy. Přes den vždy jedno družstvo vymýšlelo zábavný i poučný program pro ostatní, večer se popíjelo a za zavřenými dveřmi se děly nemravné věci.

Muj prvni sex

Trápilo mě, že jsem ještě panic. Netušil jsem, co mě ten večer čeká. Bylo nás v pokoji asi osm a nálada byla značně veselá. Jedna z přítomných dívek seděla každou chvíli na klíně někoho jiného a snažila se zajistit si partnera na večer. Své choutky se nesnažila ani skrýt.

Když lezla po Martinovi, něco jí pošeptal, ale nevěděl jsem co. Za chvíli se plazila ke křeslu, na kterém jsem seděl. Začala se mě dotýkat. Styděl jsem se a snažil se ji odradit. Nedala se.
„No tak, kámo,“ ozval se Martin, „udělej mi radost a nech se aspoň vykouřit!“ Všichni v místnosti zpozorněli. Před Martinem jsem se ztrapnit nechtěl a tak jsem si povolil pásek a rozepnul kalhoty. Netrvalo dlouho a ta odvážná slečna už ho měla v pusince.

Muj prvni sex byl to slastný pocit. Během minutky dokázala s povadlého proutku udělat silný nateklý a žilnatý kmen.

Sála perfektně.

Užíval jsem si nejenom kuřbičku, ale i to, že se všichni dívají. Martin k nám přistoupil blíž a začal jí přirážet hlavu na můj penis. Silněji a silněji. Za chvíli ho v sobě měla až po kořen. Pěkně se přitom dusila a z úst se jí táhly provazce hustých slin. Jen při pohledu na ně jsem se cítil jako v nebi.
Martin se přesunul k jejímu zadečku, který měla pěkně vyšpulený a stáhl jí kalhotky. Prsty ji pěkně zajel do pochvičky a dráždil ji. Líbilo se mi to. Najednou jsem v penisu ucítil škubnutí a celou dávku jsem ji nastříkal až do krku. Poslušně všechno polkla.
Myslel jsem, že to mám za sebou, když v tom si Martin začal rozepínat kalhoty. Bylo mi jasné, že večer ještě nekončí.

Vaše
erotické povídky