Jak jsme si užili Vášnivý sex v kině

HNEDKA-KUNDA-12

Právě začínaly úvodní titulky, když se pohodlně usadili do poslední řady kinosálu. Magda se Tomovi schoulila do náruče a čekali na spuštění filmu. Když byli asi ve třetině, Tom stále častěji začínal přejíždět Magdě po prsou, po bříšku a vždy směřoval dál až k jejímu rozkroku. Dělala, jako by se nic nedělo, přitom tajně doufala, že bude pokračovat. Začínala cítit, jak vlhne, jak je stále víc vzrušená a znatelně cítila vystouplé bradavky, které dávaly vzrušení najevo přes podprsenku.

I Tom si toho po chvíli všimnul, ale stejně jako přítelkyně, ani on nereagoval. Až když mu Magda zajela rukou k poklopci a rozepnula zip, zpozorněl.
Uvolnila trenky, které jí jako poslední bránily dotknout se vrcholku jeho slasti a rukou mu zajela k varlatům. Musel si přiložit ruku k puse, aby nevypustil silný stén, který u něho vyvolala. Jak rukou postupovala stále výš, nejdříve se dotkla kořene jeho penisu, potom jej rukou objala a pokračovala výš až k jeho žaludu.
Tohle si však Tom nechtěl nechat líbit, a tak začal provokovat úplně stejně. Již dávno se nevěnoval filmu, ale právě rukou zajížděl Magdě pod sukni. Odhrnul jí promočená tanga a prstem vklouzl do její mušličky.
Stejně tak jako Tom, i Magda přitvrdila v dráždění a konečně mu uvolnila kalhoty tak, aby z nich vytáhla jeho macka. Sklonila se k němu a vzala ho do pusy. Sála ho, lízala kolem dokola, narážela se na něho, co nejvíce to šlo. Jakoby nestačilo, že ji maximálně vzrušovalo kouření jeho macka, ale její přítel ji ještě dráždil na clitorisu a prsty zajížděl do její mušličky tak, že se téměř přestávala ovládat.

Po chvíli začala vzdychat a dosáhla orgasmu.

To však nebylo všechno, toužila jeho macka mít v sobě. Neptala se na názor svého přítele, využila tmy v kině a nasedla na něho. Než se stačil vzpamatovat, již naplno přirážela a pohupovala se v bocích tak, že svému příteli okamžitě zamotala hlavu. Vášnivě jej líbala, hladila po vypracované hrudi a šeptala mu do ucha, co všechno by s ním prováděla. Když si představoval, jak mu jazykem jezdí po celém těle, líže jeho bradavky, dotýká se špičky jeho penisu, laská jeho varlata a mnoho dalšího, jen těžko se držel.

Neměl u sebe kondom a nechtěl své přítelkyni ublížit, ta však na jeho obavy nebrala zřetel a ještě víc zrychlila tempo. „Udělej se do mě, chci to!“ Pošeptala mu do ucha a začala přirážet tak hluboko, jak jen to šlo.

Přítel mile rád poslechl její rozkaz a za chvíli již cítila jeho teplé sperma stříkající do její mušličky. Protáhla se, ještě více na něho nasedla, aby mu tělem projela další vlna orgasmu a poté sesedla. Film byl téměř u konce. Jejich hrátky však teprve začínaly…

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky