V zákulisí divadla Romeo a Julie

rada-pozuji-nahata-13

Venkovní plácek se proměnil v jeviště a herci vystoupili na scénu. V hlavní roli vysoká černovláska jako Julie a snědý hnědooký Romeo po jejím boku. Zdáli se jako ideální pár, ale žádný z diváků neměl tušení, co se potají děje v zákulisí, jakmile se zatáhly opony venkovního jeviště.
Všichni účinkující již odešli domů, jen režisér a mladičká Julie zůstali. Dobře věděli, co se bude dít, stejně jako po mnoho týdnů předtím. Režisér došel ke vchodovým dveřím a otočil klíčem v zámku. Když se otočil, Julie již ležela na pracovním stole a pomalu si rozepínala halenku…

Přistoupil k ní a rukama jí přes slabou látku objal ňadra. Prohnula se jako kočka, objala jej nohama kolem pasu a přitáhla k sobě. Přitiskla jeho rty na svoje a něžně jej políbila. Probudila v něm neskonalou vášeň a touhu po jejím mladém těle. Dlouho se držel, aby po chvíli mu doteky přes látku nestačily.
Začal jí rozepínat halenku, knoflíček po knoflíčku. Pokračoval s dlouho sukní, která byla součástí jejího kostýmu. Nepřestával ji líbat a hladit na prsou, oddával se touze a vychutnával si blížící se cíl. Stejně tak ani ona se nemohla dočkat dalších a dalších dotyků, které sílily a se zbavujícími se kousky oblečení zacházely do stále intimnějších míst.
Ještě než byl se svlékáním hotov, Julie se zvedla a chopila se role. Sundala režisérovi tričko, které zdobilo jeho mužnou hruď, zbavila ho kalhot a přitiskla se na jeho nahý klín. Vzrušení čím dál více nabíralo na obrátkách a jeho úd stál v pozoru, nabízející se jejímu lůnu.

Julie mu však nedala šanci, úmyslně předehru protahovala, tiskla se k němu, líbala jej na bradavkách, na krku, za uchem, hladila jej ve vlasech, ale jeho nejvzrušivější místo stále opomíjela. Ať však byly její doteky jakékoliv, působily na něho jako afrodiziakum a jeho chuť na ni neustále rostla.
Chtěl se jí dotýkat po celém těle, dráždit jí poštěváček, pronikat prsty do její jeskyňky, dráždit její prsy a laskat její bradavky, avšak ona jej vždy zastavila a jen se jej letmo dotýkala kdekoliv, jen ne na jeho trčící touze.
Nemohl a již ani nechtěl déle čekat, slabě sténal a vzdychal, představoval si, jak proniká do její jeskyňky, pomalu přiráží na její nejvzrušivější bod, vychutnává si její ženské tvary a uspokojuje tak vzájemnou touhu. Jenže realita byla jiná…

Náhle se Julie zvedla, odstrčila režiséra od sebe a vzala jej za ruku.

Dovedla jej na jeviště, kde jí k uskutečnění její touhy napomohly kulisy a přivázala jej za ruce. Sama se zbavila posledního kousku oblečení a poté na režiséra nasedla. Nestačil se divit její odvážnosti, jen si vychutnával vlhkost jejího klína klouzajícího po jeho vzrušeném nástroji.
„Prosím, prosím… Už to neprotahuj, potřebuju Tě cítit!“ Řekl náhle a než se nadál, Julie se zvedla a přiložila jeho žalud ke své jeskyňce. Nejdříve do něho pronikla jen kousek a poté se opět nadzvedla. Potom trochu více a znovu jej nechala čekat. Až na potřetí jej do sebe nechala proniknout a svalila se na jeho mužnou hruď.

Jejich pohyby byly procítěné a vášnivé, stejně tak však bolestné, jako jejich zakázaná láska. Jen ne tak, jak ji známe…

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky