Moc dlouhá pracovní doba sex v práci

53753987_022_18bd

Paní Světlana do kanceláře šéfa. Ihned vyznělo rozhlasem. „Co jsem zase provedla? Vždyť jsem si dávala pozor, abych na nic nezapomněla a nic nezkazila. „ Klid Světluš, třeba tě chce jen pochválit, hlavně se z něj nenervuj.“ snažil se jí uchlácholit Petr, její mladší, hezoučký kolega. „Dobrý den, tak jsem tady, jak jste mě volal.“ „Potřeboval bych, abyste tu byla déle po pracovní době. Mám tu nějaké dopisy a potřebuji je roztřídit a odpovědět na ně. Nebudete na to sama, pomůže vám kolega Petr.

Blížil se konec dnešní směny, všichni se loučí ale Světlana s Petrem nemůžou odejít. Musí ještě pracovat. Venku se smráká, aby jim to rychle uteklo a neusnuli u toho, Petr ze stolu vytáhle lahev vína a dvě skleničky. Nalije víno a přiťuknou si. Pustí se do práce a jak jim to tak jde. Lahev je prázdná. Petr skočí do malého krámku, který má otevřeno a koupí další. Nalije do skleniček a pokračují. „ Mě ti tak bolí oči, jak do těch papírů pořad koukám. Dáme si chvilku pauzu?“ řekne Světlana. „Proč ne.“

Odloží na chvilku papíry, vezmou sklenky do ruky a povídají si.

„Hele Světluš, jsi spokojená se svým manželem?“ „Proč se ptáš, trošku jsi mě zaskočil.“ „Jen tak, jestli vám to klape v sexu. Poslední dobou se moc neusmíváš a já tak rád na tebe koukám, když se směješ.“ „Petře, co tě to napadlo, vždyť jsi o dobrých 15 let mladší?“ „Mladší a to snad vadí? Mám rád zkušené ženy, kteří vědí, co chtějí.“ Položí jí ruce na stehna, přes které postupuje dolu ke kolenům.

Prudce je odtrhne od sebe. Světlana je rychle vrátí zpátky. „Prosím tě, co to děláš? Pojď radši pracovat, ať můžeme jít co nejdřív domů.“ I přesto, že se jí Petr líbil a vzrušoval jí, nemohla. Byla vdaná. Dál koukala do papírů a snažila se nevnímat Petra, který na ní po očku tajně pokukával.

Ohlídla se a Petr nikde. Byla sama uprostřed velké, málo osvětlené kanceláře.
Dostala strach.

Petr se k ní ze zadu přiblížil po tichu jak myška a políbil jí na týl. Světlaně projel mráz po celém těle. Přešel na ušní lalůčky, který lehce škádlil zuby. Rukama přejížděl po jejích bujných ňadrech. Vydechla blahem. Zaklonila hlavu, aby ho mohla políbit. Jazyky se proplétali a navzájem sály rty, až se do nich lehce kousali. Cítili to.

Ve vzduchu vyselo ohromné teplo nadržených dvou těl. Světlana ztratila veškeré zábrany a celá se oddala Petrovi. Její židli, na které seděla, dal do polohy vleže. Položil jí na ní, rozepnul poklopec a halenku. V mžiku byla jen ve spodním prádle. Stáhl jí kalhotky zuby a postupně se svými rty vracel na horu k její lasturce. Špičkou svého jazyka dráždil její poštěváček. Petr veškerou její zvlhlost slízal a rukama přes její bříško vjížděl pod podprsenku. Rozepnul jí. Jednou rukou vjížděl do její mušličky a druhou rukou masíroval její prsa a jazykem kroužil a jemným stiskem zubů dráždil bradavky.

Odhodila ho a sama pokračovala, v čem Petr začal. Její prstíky vnikaly do její sladký, hlaďoučký pipinky a ruka mačkala její prsa. Petr si rozepnul kalhoty a stáhl ke kolenům, na nichž klečel. Vyndal jeho ztopořený úd, silnějším stiskem ho objal svou dlaní a při pohledu na masturbující Světlanou, pomalými tahy masíroval. Při každém jejím vzdychnutí, zrychloval. Svými prsty vnikal Světlaně do lasturky a pronikal hlouběji a na jeho penisu ruka klouzala rychleji. Už, už … svou šťávu vystříkne s velkým uvolněním na její odhalenou pipinku.

Petr odhodil veškeré věci, co leželi na stole a posadil tam Světlanu. Celá nadržená, nechápala jak se tam tak rychle dostala. Sundala Petrovi košili a jeho kravatou si ho přitáhla k sobě. Vnikl do ní. Cítila v sobě jeho obrovský penis, jak se sune hlouběji a hlouběji. Zrychloval a víc přirážel. „Chci, aby to bolelo“ zašeptala mu do ucha.

Petr vyskočil za ní na stůl, její nohy si opřel o ramena a prudce do ní vnikal. Když už cítila, že se jí blíží orgasmus, přestal. Položil se na záda a Světlana se na něj obkročmo posadila. Dosedla až k jeho kořenu a mírnými pohyby v bocích se nadzvedávala na jeho penisu, při tom se do jeho kůže zarývala nehty.

Světlana se skočila ze stolu a utíkala do šéfovy kanceláře, kde měl velmi pohodlnou pohovku. Petr jí dostihl, ohnul přes pohovku a pronikl do její mušličky. Zasténala, skoro až zakřičela, Vzdychala tak intenzivně a hlasitě, že se Petr přivedl rychle k dalšímu orgasmu.

Chci tě do zadečku“ prosebně zasténala Světlana.

Petr vyndal svůj úd z její lasturky a vrazil ho necitelně Světlaně do zadečku. Vykřikla, ale chtěla, aby nepřestával. Přirážel stále silněji. Jednou rukou jí tahal za vlasy a prsty druhé ruky jí zacpával ústa. Blížilo se jeho vyvrcholení. „Klekni si.“ řekl jí Petr. Světlana poklekla před něj, dlaní masírovala jeho penis a špička penisu spočívala v její puse. Jazykem kroužila kolem jeho špičky. Moc dobře věděla, že už se blíží konec. Petr jí chytil za hlavu a narval celý svůj úd do její pusy.

„Polykej a lízej.“

Během krátké vteřinky, zaplavila její ústa jeho šťáva. Slízla z něj poslední kapičku a unaveně si lehli na pohovku.

„Co to má sakra znamenat?!“ rozkřikl se šéf, který se vrátil, protože zapomněl nějaké papíry. „Máte oba s okamžitou platností vyhazov. A nemyslete si, že vám pak napíšu nějaké reference. Jo a tu práci doděláte!“ „Tak na to zapomeňte. My tu už přeci nepracujeme.“ A i když dostali oba vyhazov, nelitovali. Světlana se rozvedla se svým manželem, našla si novou práci a po boku jí byli samí mladí zajíčci. Nejlépe nezkušený, ráda si dělá to, co jí samotný se líbí. A Petr? Našel si přítelkyni, mají před svatbou a čekají spolu miminko.

Stejně oba nikdy nezapomenou na svoje velké, tajné dobrodružství.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky