Svůdná stopařka nekopmromisně ošukána

tvrde-sukani-stoparky-16

Stála u silnice a stopovala.
Chvíli ji pozoroval v zrcátku, jenže potom neodolal její svůdnosti a toužil vrátit se zpět… Zařadil a začal couvat.
Zdvořile se zeptal, co se stalo. Pouhé gesto směrem k prasklé pneumatice stačilo, aby měl záminku navázat rozhovor. Předem věděl, po čem touží a za jakým účelem se vrátil zpět za zoufalou paničkou. Ovšem přemáhat se, aby na sobě prozatím nedal nic znát, bylo ještě těžší. Přislíbil, že pneumatiku vymění, a hned se pustil do práce. Ale pod podmínkou, že jeho práce nezůstane neoceněna. Snažil se konverzovat a mrkat na paničku tak, aby jí naznačil, jakou odměnu si později touží vybrat, ale ona jakoby ho nevnímala.

Jakmile byl s prací hotov, jemně ji poplácal po zadečku a přiblížil se k jejím rtům.

Na poslední chvíli ho však zarazila a odstrčila od sebe, což nečekal. Nahromaděná touha, chuť a nezkrotná vášeň se v něm probudily, a on svým pudům nemohl déle poroučet. Zvedl ji do náruče, přitáhl k sobě, a v hlubokém polibku ukázal, co přesně chce. Neměla sílu se bránit, vlastně se jí jeho troufalost a dravost líbila.

Stopařka nekopmromisně ošukána

Nadzvednul jí mini sukni, která již od prvního projetí kolem silnice sváděla k nekalostem, a odsunul tanga z její hladké mušličky. Jazykem si proklestil cestu dovnitř a v rychlých pohybech jí ukázal, jak ovládá techniku jazykového tornáda. Držela se kapoty auta a chvílemi přestávala vnímat celý svět kolem sebe.
Byl neodolatelný a jeho svůdné kouzlo ji zcela pohltilo. Nechtěla, aby přestal a propínala se v páteři ve žhavých orgasmech, které jí probíjely tělem. Chvěla se a tiskla se k němu, zatímco jí mráz běhal po zádech. Její dlouhé nohy byly omotané kolem jeho šíje a kdykoliv přestával, znovu a znovu ho k sobě přitahovaly, aby nepřestával.

To však nebylo všechno, co chtěl slečně ukázat. V první řadě chtěl pocítit její horkost na svém vzrušeném penisu. Když ji tak viděl ležící na kapotě s roztaženýma nohama, neodolal pokušení a svlékl si kalhoty. Přiblížil se k ní, nadzvedl si ji z kapoty a nasadil na svůj vztyčený nástroj. Uvolnila se a vydechla vzrušením, když do ní přirazil a znovu a znovu do ní bezhlavě pronikal. Její vůně a oddanost jeho nástroji byla tak silná, že se přestával ovládat…

Když byl hotov a společné orgasmy doznívaly, objala ho nohama a sklonila se k němu. Všechnu svou i jeho šťávu z penisu slízala a dala si záležet, aby ho její jemné doteky znovu rozehřály k dalšímu kolu, ve kterém měla hlavní číslo ona.

„Tak co bude?! Jedete zpět nebo se na ní budete jen celou dobu dívat v zrcátku, člověče?!“

Ozval se hlas z vedle stojícího auta. Zatímco snil, kolona za ním rostla a ani zvuk klaksonů nepřehlušil hlasité představy v jeho hlavě.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky