Druhá část povídky Tajné líbánky na Bahamách

95604276_023_93ac

Marco vzal Ninu na procházku okolo moře. Po cestě se zastavily v úžasné cukrárně a dali si obrovitý pohár se šlehačkou. Cestou zpátky si sundali boty a bosýma nohama kráčeli přes pláž, na kterou lehce dosahovali jazyky vln. Příjemně je to chladilo do chodidel. Úžasně si rozuměli a toho smíchu, takhle se nesmála už ani nepamatovala. Marco se k Nině lehce přitočil, vzal jí za ruce a políbil. Její smutek byl ten tam a polibek opětovala.

V objetí, poklekli do písku. Marco se jí hluboce podíval do očí. Měla nádherné, modře blankytné oči a ta pleť. Sametově hebká. Přejel jí něžně po tváři rukou a opět políbil. Dlouze se líbali a hráli si se špičkami jazyky. Jeho ruka se pomaloučku zdvihala po jejím stehně a vklouzávala pod její zavázaný šátek okolo pasu.

Nina mu rozepnula košili a povalila ho na ní do písku. Obkročmo se na něj posadila a mírnými pohyby v bocích ho dráždila. Nina moc dobře cítila pod svým klínem jak je Marco vzrušený. Nina svou hlavou pomaloučku směřovala k jeho rozkroku a svými zuby rozepnula jeho poklopec.

Vyndala jeho silný, tvrdý ztopořený penis a olízla ho jazykem. Marco si jí přitáhl k sobě a políbil. Sundal jí tílko, pod kterým se tyčily její ztuhlé bradavky. Povalil jí na záda a svými ústy je lehce sál až kousal. Rukou se lehce dotýkal její lasturky a prsty jí vnikal dovnitř. Chtěl jí. Strhali ze sebe zbytek oblečení a Marco se položil na Ninu.

Vnikl do ní. Vydechli.
Zrychloval v rytmu šplouchajících vln o skálu.

Během krátké chviličky se dostavila jejich první slast. Marco vyvrcholil do jejího klína a lehl si do písku.

Nina slízla zbytek jeho šťávy z jeho penisu a zády k jeho obličeji se na něj posadila. Dosedla až ke kořeni penisu a Marco zavyl. Bez ohledu na něj si sama určovala tempo. Vzala jeho ruce a přitiskla si je na své ňadra. Dráždil jí bradavky a Nina svou rukou lechtivými pohyby masírovala svůj poštěváček.

Její orgasmus byl neobyčejně krásný a uvolňující.
Chvilku vedle sebe jen tak leželi a nechali na sebe dosahat jazyky vln.

Po chvilce se oblékli a Marco odvedl Ninu do jejího hotelu, kde na ni nejspíš čeká její rozzuřený manžel. Rozloučili se polibkem a Nina vkročila do hotelového apartmánu. Čekala, že dostane výslech, kde byla, ale on pořád tvrdě spal. Ani si nevšiml, že odešla. Nina si s Marcom slíbili, že to jejich tajemství a nikdy to neřeknou.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky