Šlápni do pedálů ošukaná holka na motorce

purpurova-nahata-kundicka-15

Adriana si nasadila helmu a vyjela. Její přítel Robin jel hned za ní, aby na ni dohlédl. Měli před sebou první sbližovací víkend bez rodičů, ale nadšení z nich rozhodně cítit nebylo a nálada by se dala krájet. Přesto jeli, aby netrávili víkend doma a neposlouchali neustálé vrzání postele svých nových rodičů.

Ujeli půl cesty, když se začalo stmívat a v dáli se zatáhla obloha. Během chvilky se spustil prudký déšť, který se očividně neměl na ústupu, proto se vydali první trasou směřující k ubytování a horkým kamnům, kde by přenocovali. Nedaleko našli malý pension s jedním volným pokojem. Neměli na výběr, chtě nechtě museli noc přečkat v jedné posteli. Touha po teple a ubytování převládla nad záští, kterou k sobě cítili, a tak se ubytovali.
Když se Adriana sprchovala, využil Robin příležitosti a převlékl se, aby se nemusel odhalovat před ní. Vlezl si do postele, pustil televizi a čekal, než se bude moci jít osprchovat on sám. Když uplynulo několik dalších minut a voda stále tekla proudem, nedalo mu to a pomalu se šel podívat ke koupelně. Chtěl, aby na něho zbyla teplá voda, proto dveře mírně pootevřel a nahlédl dovnitř, aby zjistil situaci.

Ošukaná holka na motorce

To, co spatřil, mu téměř vyrazilo dech. Ve sprše stála jeho nahá holka, ovšem s nádherně tvarovanou postavou a krásnými, plnými ňadry. Ani ve snu by ho nenapadlo, že může být tak přitažlivá. Nevšimla si ho, jen se dál sprchovala a rukou si zajížděla do rozkroku. Její hrátky ho vzrušovaly stále víc, když si představil, jak u toho vlhne a dosahuje orgasmu, který jí prochází celým tělem. Jeho penis už byl dávno vzrušený a tvrdý jako kámen, ovšem holka stále nepřestávala. Už už chtěl odejít z koupelny a udělat si příjemně sám v posteli, když se rukávem zachytil o kliku, a dveře vrzly.

Jeho holka se prudce otočila a v šoku zůstala stát.

Když však viděla svého přítele plně vzrušeného, pousmála se a pokynula mu prstem, aby šel blíž. Styděl se, ovšem když mu naznačila, aby se svlékl a šel za ní do sprchy, veškerá nervozita z něho opadla a touha vyšla do popředí.
Přitáhla si ho k sobě, ještě než stačil zavřít dveře sprchy, a začala ho líbat. Byla o dva roky mladší, ale kuráž jí rozhodně nechyběla. Rukou mu zajela do rozkroku, aby nahmatala jeho statný nástroj. Když jí stejnými pohyby opětoval vzrušení v jejím rozkroku, sklonila se k němu pod tekoucí vodou, a vzala jeho penis do úst.

Začala jej líbat, jazykem kroužit po žaludu a kouřit až ke kořeni, až téměř vybuchoval vzrušením. Nechával se unášet jejím sex-appealem a vychutnával si její jemný jazýček na svém nejvzrušivějším místě. Když její provokace nabíraly na obrátkách a začínal cítit blížící se vyvrcholení, jen ji zvedl z podřepu a opřel o stěnu sprchy zadečkem k sobě.
Nepřemýšlel, co dělá, jen do ní svým nástrojem pronikl a prudce zasunul. Pruhnula se v páteři a nastavila se mu tak, aby ji mohl dráždit na prsou, zatímco do ní intenzivně přirážel.

Jejich milování bylo dlouhé a vášnivé, a jak se zdálo, pomohlo uvolnit jejich vztahy… Prozatím.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky