Pokušení Swingers party jsem neodolali

vasniva-cervena-swingers-16

První místnost byla osvětlená pouze rudým, tlumeným světlem. Na posteli velké jako několik malých, se vášnivým hrátkám odehrávalo asi pět párů. Když spatřil dva páry v těsném objetí, které se navzájem obšťastňovaly, raději vzal svou partnerku za ruku a popošel k další místnosti. Přece jen chtěl mít jistotu, že bude mít dost času na přípravu, než se do takovýchto hrátek pustí.
Druhá místnost byla vybavena ve stylu sado-maso. Na stěně byly upevněny držáky na ruce a na nohy, ve kterých byla zrovna jedna slečna právě připoutána. Muž, který klečel pod ní, se vášnivě oddával jejímu klínu, zatímco ona se snažila vymanit ze sevření pout a oddat se erotickým hrátkám s ním. Vždy, když se však snažila vzepřít, ji prudce šlehl bičíkem po bradavce, až vyjekla bolestí a na chvíli se uklidnila. Prsa měla celá fialová od surového zacházení, ale zdálo se, že se jí to líbí.

Hned vedle stěny stála zvláštní věc připomínající křeslo, ovšem položené tak, že nohy sahaly do výšky. Zkoušel si představit, jak taková věc funguje, a k jeho štěstí měl po chvíli možnost vidět to přímo naživo.
Slečna, které muž přikázal sednout si, se neostýchala a názorně předvedla, jak věc funguje.

Usadila se do křesla s nohama nahoru, blíže se přisunula ke dvěma otvorům, které přímo vybízely k dráždění erotických partií a ruce i nohy si nechala připoutat do ostruhů. Přes oči dostala černou pásku a jen čekala, co se bude dít. Jakmile se muž vzrušil natolik, že nemohl vydržet a pouhé dráždění její pusou, když klečel nad ní, jej neuspokojovalo, přisunul se k ženě a prudce jí vrazil penis do análního otvoru. Celou místností se rozléhal křik a vzdechy, nebylo tedy ničím výjimečným ženino prudké vyjeknutí a hlasitý křik.
Když se tak porozhlížel po místnosti, téměř všude viděl povalující se bičíky, pouta, latexové oblečky a boty na vysokých podpatcích, skřipce, provazy, a nespočet vibrátorů různých tvarů i funkcí.
Při odchodu z místnosti ještě chvíli pozoroval pár, který si užíval v samém rohu pokoje. Muž klečící na čtyřech měl černou pásku přes oči a právě líbal nohy ženy, stojící nad ním.

„Pros o odpuštění! Řekla jsem, pros o odpuštění!“
„Nezlobte se má paní, zasloužím si potrestat, choval jsem se moc zle.“
„Málo! Já tě naučím chovat se slušně a nezlobit!“

Pronesla vážným hlasem a švihla muže bičíkem přes zadek. Vyjekl bolestí, ale dožadoval se dalšího trestu, proto paní v černém latexovém oblečku neváhala, a jehlovými podpatky se mu prošla po zádech, až mu na některých místech začala téct krev.
Když poté znovu nesplnil její rozkaz tak, jak si přála, znovu ho několikrát udeřila bičíkem a donutila líbat její nohy, než se mohl dostat výš.

„Tak tahle místnost určitě ne.“

Pronesl muž vážně, a vzal svou partnerku za ruku. Byl čas na prohlídku dalšího pokoje, tentokrát pokoje plného rozmanitostí…
Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky