Bezva zábava to byla party na chatě

kunda-dilina-blond-2

Večírek již byl v plném proudu, když dorazili poslední hosté. Chata praskala ve švech, hrála hlasitá muzika a všichni se skvěle bavili, tančili a popíjeli. Bylo již pozdě po půlnoci, kdy partička čtyř chlapců a děvčat začala hrát „flašku“.
Jako fanty dávali oblečení, a tak se brzy stalo, že se před sebou všichni ocitli nazí. Měli již pořádně upito, proto jim to přišlo velmi vtipné. Jeden z přítomných párů se k sobě po chvíli přitisknul a vášnivě se začali líbat. Ruce mladíka kroužily po dívčině nahém těle, polibky nabíraly na intenzitě a stávaly se stále horlivějšími. Až ve chvíli, kdy jí zajel rukou do rozkroku a přivoněl si k její šťávičce, neudržel se další pár a přidal se k nim.
Přistoupili k nim a neznámá dívka začala líbat mladíka, který se ještě před chvíli věnoval své přítelkyni. Překvapivě se neodvrátil, ale polibek jí opětoval. Ani jeho přítelkyně nelenila a políbila mladíka neznámé dívky. Po chvíli se čtveřice přemístila do postele ve vášnivém objetí a celou místností se začaly rozléhat hlasité vzdechy.
Vedle stojící mladíci s dvěma slečnami se jen nevěřícně dívali na odvahu mladých párů a nechávali se pomalu přesvědčovat k akci. Mladíci zatím jen tiše hleděli na páry v objetí, zatímco dívky nelenily a za jejich zády se začaly líbat.

Zvědavé ruce klouzaly po obou nahých tělech a z jejich úst se čím dál častěji ozývalo zasténání a vzdechy, které přilákaly pozornost chlapců.

Když se k dívkám otočili, jejich nástroje již stály v pozoru čekající na svou šanci. Ani se nesnažili od sebe dívky odtrhnout, jen k nim přistoupili a každý se jazykem začal věnovat mušličce jedné z nich. Lízali je hluboko a pečlivě, což ještě provokovalo dívčí hrátky, a když si dívky začaly sát bradavky, dráždit je rukou a pomalu k sobě zvedat chlapce, aby je taktéž nechaly ochutnat vzrušené bradavky, nebylo na co čekat.
Jeden se chopil příležitosti jako první a přitáhl si k sobě jednu z dívek zezadu.

Obkroužil její vlhkou dírku a přirazil. Zasténala vzrušením, ovšem mladík neměl v úmyslu pokračovat. Vytáhl svůj nástroj a znovu jím zakroužil kolem druhé dírky. Po chvíli se neudržel a přirazil ještě víc do jejího zadečku, až cítil, jak je těsně obepnutý její dírkou a jeho vzrušení stoupá.
Druhý z chlapců si dívku položil na postel, zvedl jí nohy do výšky a přirazil svým nástrojem do její teplé mušličky. Pronikl tak hluboko, až zasténala a ještě více se k němu přitiskla. Vášnivě jej začala líbat na rty a vychutnávala si stále silnější vzrušení, které přecházelo v nejeden orgasmus.

Celým pokojem se rozléhal ženský křik a mužské sténání od dalších a dalších vyvrcholení, které neustávalo až do brzkých ranních hodin…

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky