Erotická povídka Rande s neočekávaným koncem

4rande

„Nastává den s velkým D. Konečně, je to tady moje velké vysněné rande.“ Dívka se podívá na hodinky. „Ještě dvě hodinky a budu muset vyrazit.“ Rychle běží do koupelny. Musí se osprchovat, namalovat a obléct si svoje nové, skoro průhledné sexy krajkové prádýlko. Přesto si oblékne kraťoučkou mini sukýnku s bílým topíkem zapnutým jen na tři knoflíčky, pod kterým ležérně vykukuje podprsenka. Srdce jí tluče až v krku. Blíží se k zastávce, kde na ní má čekat on.

„Výstaviště“ ozve se v tramvaji. Dívka vystoupí a vidí ho, jak ledabyle stojí opřený o strom a čeká na ní. „Ahoj moc ti to sluší“ „Děkuji tobě taky“ Jdou spolu na Matějskou pouť.

Na střelnici jí vystřelí puget růží a snaží se jí letmo dotknout konečky prstů. Snaží se nadat nic najevo. Muž nabídne, aby se šli podívat do labyrintu zrcadel. Nic netušící dívka souhlasí a vstoupí dovnitř. V rohu odkud není vidět ven, jí muž chytne okolo pasu, přitáhne si jí k sobě a políbí jí. Dívka se nabrání a tím mu dává veškerou volnost.

Odhodí růže a násilím z ní strhne tričko a podprsenku. Dlaněmi až bolestně uchopí její prsa. Jazykem dráždí bradavky, lehce kouše a saje. Dívce je to velice příjemný. Vytrhne se muži z rukou, rychlým chvatem rozepne jeho poklopec, poklekne, vyndá jeho ztopořený úd, uchopí ho do dlaní a jazykem obkrouží jeho špičku.

Rukou masíruje jeho chloubu a dráždí ho.

Chce jí hned a tady. Nevydrží to. Vyhrne jí sukni, stáhne kalhotky, vyhoupne si jí a penisem hluboko pronikne do jejího klínu. Lehce zasténá a on přiráží víc a víc. Když už se skoro blíží k vyvrcholení. Přestane. Položí jí na zem a opět zasune. Při každém jejím vzdychnutí se pohybuje rychleji. Dívka silně vnímá délku jeho penisu ve své lasturce a ucítí neočekávanou, opakovatelnou rozkoš svého vyvrcholení.

Při jejím dlouhém zasténání muž pronikne do hlubokého opojení a vyvrcholí.

Chvíli zůstávají ležet na zemi zaklíněný jeden do druhého. Nic netušící jsou pozorováni druhým párem. Při pohledu na odhalená nahá těla, dostali chuť poddávat se nezadržitelnému chtíči sexuálních hrátek. Jakmile ležící pár spatřil své obdivovatelé, rychle se oblékli a utíkají do mužova obydlí, kde se oddávají dalším vzrušujícím, sexuálním dobrodružstvím, které končí současným vyvrcholením.

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky