Sklizeň bude veliká nevěra mého přítele krok za krokem

Když Tomáš vyšel ze dveří, ještě Kláře zamával na rozloučenou, poslal jí vzdušnou pusu a vydal se do víru velkoměsta. Za necelou hodinu měl domluvenou další schůzku s osobou něžného pohlaví, se kterou se vydával na romantickou večeři. Když ji spatřil, mohl na ní oči nechat. Nerovnala se žádné z žen, které dosud poznal. Vyzařoval z ní půvab a smyslnost, dravost a nezkrotnost. Pohladil ji po ramenou, aby se k němu otočila a vášnivým polibkem přivítal. Nemohl se od ní odtrhnout, její rty voněly po mandlích, její parfém jej zahaloval do oblaku horké noci a její tělo svádělo k nekonečným dotekům.

Usadili se v restauraci, objednali si, přesto ale nemohli přestat myslet na společnou noc, která byla před nimi. Vzhlédli k obloze, kde se vysoko nad nimi tyčil hotelový pokoj připravený pro vášnivé milence a jejich žhavou noc. Povídali si dlouho, obloha už dávno potemněla a hvězdy dělaly společnost zářícímu měsíci.

Když odcházeli ruku v ruce do připraveného apartmá, nevnímali nic jiného než toho druhého. Ve vášnivém polibku vklouzli do pokoje a ještě než stačili zavřít dveře, vášeň se v nich probudila. Tomáš sundal své milé její překrásnou večerní róbu, odsunul její černá krajková tanga z místa, na které se tolik těšil a jazykem se ponořil do její mušličky.

Zajížděl hlouběji a hlouběji, poté zase zpomaloval a věnoval se jejímu klitorisu, zatímco ona se rozplývala nad nekonečným orgasmem. Když utichly její vzdechy, rty začal objevovat krásy jejího těla. Položil si ji na postel, rozepnul si kravatu i košili a rty přejížděl přes její bříško, boky, pupík, až do jamky mezi jejími prsy. Vzal je do rukou a sál její vztyčené bradavky, rukama přejížděl po jejích krásných oblých ňadrech, jazykem zajížděl do štěrbiny mezi ně a jemnými doteky ji přiváděl do extáze.

Ani ona však nechtěla zůstat pozadu, proto využila jeho chvilky nepozornosti a přikradla se k jeho poklopci. Opatrně rozepnula knoflík, potom pomalu sjela zipem dolů a nakonec nechala spadnout celé kalhoty na zem. Z boxerek vytáhla jeho vzrušený nástroj, který chtivě vzala do pusy.

Sála jeho žalud, objímala jej prsty, a způsobovala mu zatmění před očima.

Byla tak skvělá! Její jazýček si proklestil cestu všude, a když zajel pod jeho varlata, kde jemně přisála jeho kůži, neudržel hlasité zasténání. Věděla, že se mu to líbí, ale také chtěla ještě jinou rozkoš, proto si jej přitáhla k sobě, jeho nástroj vložila mezi svá ňadra, a dala je co nejvíce k sobě, aby se o ně mohl třít. Vzdychal slastí, zrychloval, sténal, když se špičkou jazyka dotýkala jeho žaludu…

Nevydržel to.

Klekl si před ní, a ještě než mohla cokoliv zaznamenat, pronikl do ní. Prudce, vzrušeně, bez varování. Jejich pohyby se přeladily na stejnou vlnu, a tak když do ní pronikl až po kořen, ona se sevřela a poskytla oběma naprosto nepopsatelné vzrušení. Přirážel, a koncem žaludu se třel o její horké lůno, vzdychal a jeho tempo nabíralo na síle. Netrvalo dlouho, a její měkkou, horkou jeskyňku zaplnila obrovská dávka spermatu, která jen dovršila požitek, který spolu zažili. Udýchaně padl vedle ní a ještě notnou chvíli ji tiskl v třesoucí se náruči.

Jeho den se chýlil ke konci. Ale vzpomínky na něj? Ty nikdy neskončí…

Vaše
erotické povídky