,

Seznámení přes internet – skutečný příběh

Vždycky jsem internetu a sex seznamkám moc nevěřila. Zatímco moje kamarádky den co den chatovali a psali si emaily s nejrůznějšími kluky já jsem byla zásadně proti tomuto „neosobnímu“ kontaktu. Ovšem pravdou bylo, že jsem byla velmi stydlivá a představa toho, že si mám povídat nebo nedej bože chatovat po video chatu na Lizal.cz (erotická seznamka) s nějakým hezkým klukem mě naprosto děsila, bála jsem se, že se mi rozklepou kolena a hlas.

Měla jsem takový pocit, že bych si s klukem, o kterém toho moc nevím neměla o čem povídat, že by řeč stála a přišla trapná chvíle ticha.

Nechtěla jsem být sama a chodila jsem na jednu schůzku za druhou – už mě to odrazovalo a nebavilo, vždy jsem narazila na podivný individua přes inzerát v novinách, kteří nebyli ničím zajímavé a popis v novinách absolutně neodpovídal skutečnosti.

Vše se změnilo v den, kdy mi moje nejlepší kamarádka Katka ukázala jak přesně funguje internetová seznamka.

Ještě ten den jsem si založila vlastní účet a vytvořila si vlastní profil včetně svých fotek a osobních informací.

Ještě ten den jsem si začala dopisovat s více než 20ti chlapci o kterých jsem se snažila zjistit co nejvíce informací. Z dvacítky jsem po týdnu vydedukovala 3 kandidáty se kterými jsme se postupně sešla, díky tomu, že jsem již měla o týdnu psaní o těchto kandidátech nějaké informace (věděla jsem co mají rádi, jejich koníčky apod.) měli jsme si o čem povídat a řeč nestále, což bylo super!

Ze tří kandidátů nakonec zůstali pouze dva (Marek a Radek) oba 22 let mezi, kterýma jsem se měla rozhodnout moje volba nakonec padla na Radka, který mi přeci jen sedl o něco více :) nyní s Radkem sdílíme již 2 roky stejnou domácnost a jsme maximálně spokojený. Marek je pozorný, milý a stále zamilovaný.

Ještě dnes jsem Katce vděčná, že mi ukázala a popsala možnosti seznámení přes internet jinak bych byla nejspíše do dnes sama.

Amatéři seznamka bonusová registrace zdarma

amateri-registrace Seznámení přes internet – skutečný příběh

Vaše erotické povídky

Co myslíš dobrý?

889 bodů
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sex-na-nahodu-8-240x360 Saunové potěšení v Pardubicích onanování holky v kabince

Saunové potěšení v Pardubicích onanování holky v kabince

moje-krásna-pica-nahata-12-240x360 Seznámení přes internet – skutečný příběh

Seznámení přes internet – skutečný příběh