moje krásna pica nahata
in

Seznámení přes internet – skutečný příběh

Vždycky jsem internetu a sex seznamkám moc nevěřila. Zatímco moje kamarádky den co den chatovali a psali si emaily s nejrůznějšími kluky já jsem byla zásadně proti tomuto „neosobnímu“ kontaktu. Ovšem pravdou bylo, že jsem byla velmi stydlivá a představa toho, že si mám povídat nebo nedej bože chatovat po video chatu na amatérech (erotická seznamka) s nějakým hezkým klukem mě naprosto děsila, bála jsem se, že se mi rozklepou kolena a hlas.

Měla jsem takový pocit, že bych si s klukem, o kterém toho moc nevím neměla o čem povídat, že by řeč stála a přišla trapná chvíle ticha.

Nechtěla jsem být sama a chodila jsem na jednu schůzku za druhou – už mě to odrazovalo a nebavilo, vždy jsem narazila na podivný individua přes inzerát v novinách, kteří nebyli ničím zajímavé a popis v novinách absolutně neodpovídal skutečnosti.

Vše se změnilo v den, kdy mi moje nejlepší kamarádka Katka ukázala jak přesně funguje internetová seznamka.

Ještě ten den jsem si založila vlastní účet a vytvořila si vlastní profil včetně svých fotek a osobních informací.

Ještě ten den jsem si začala dopisovat s více než 20ti chlapci o kterých jsem se snažila zjistit co nejvíce informací. Z dvacítky jsem po týdnu vydedukovala 3 kandidáty se kterými jsme se postupně sešla, díky tomu, že jsem již měla o týdnu psaní o těchto kandidátech nějaké informace (věděla jsem co mají rádi, jejich koníčky apod.) měli jsme si o čem povídat a řeč nestále, což bylo super!

Ze tří kandidátů nakonec zůstali pouze dva (Marek a Radek) oba 22 let mezi, kterýma jsem se měla rozhodnout moje volba nakonec padla na Radka, který mi přeci jen sedl o něco více :) nyní s Radkem sdílíme již 2 roky stejnou domácnost a jsme maximálně spokojený. Marek je pozorný, milý a stále zamilovaný.

Ještě dnes jsem Katce vděčná, že mi ukázala a popsala možnosti seznámení přes internet jinak bych byla nejspíše do dnes sama.

Amatéři seznamka bonusová registrace zdarma

amateri cz registrace

Vaše 
erotické povídky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.