Servírka z kavárny povídka 2: Kuchyňka (Martinova antologie II)

Seděl jsem ve vedlejší místnosti kavárny a poslouchal zvuky linoucí se od baru. Síla ran se zvyšovala. Představoval jsem si, jak tam kámoš Martin do servírky Lenky zaráží prudce svůj penis a jí to dělá moc dobře. Bylo to tak a vůbec jim nevadilo, že bar se nachází úplně v přední místnosti kavárny, kde je prosklená výloha a z venka na ně bylo určitě vidět.

Po chvíli zvuk zeslábl

To je moje chvíle, řekl jsem si. Půjdu prozkoumat terén. Na baru nikdo nebyl, ale v jeho blízkosti, za pouhým závěsem, se nacházela malá kuchyňka s přípravným pultem. Odtamtud to bylo slyšet jasněji. Odhrnul jsem závěs a spatřil Martina, jak buší do Lenky. Takovou rychlost a tvrdost sem neviděl ani v pornu. Ani se u toho nesvlík. Měl jen povolený kalhoty a vytažený penis.
Lenka seděla na přípravném pultu opřená o zeď a on stál u ní a pořádně jí krmil. Navíc ji dost hluboko do pusy strkal dva prsty a tím ji trochu dávil.

Řvala přitom úžasně. Byl jsem úplně tvrdej. Myslel jsem, že o mně nevědí, ale najednou se ozval jeho hlas: „Strč jí ho do huby!“ Sotva to dořekl, už jsem měl kalhoty dole, svoje nářadíčko pěkně v pozoru. Vylezl jsem na stoličku, abych byl ve výšce pultu.
Lenka už čekala s otevřenou tlamičkou a hned se pustila do práce. Já se ale nechtěl nechat jen pasivně kouřit. Obkročil jsem ji a začal jsem ji přirážet svůj penis až do krku. Při každym přírazu jsem cítil, jak má hlavu přímo na zdi.

Dusila se.

Věděl jsem, že už to dlouho nevydržím, a tak jsem vytáhl svůj penis z jejich úst a celý obličej jsem ji zkropil pořádnou dávkou semene. Slez jsem a ještě pár minut pozoroval Martina, jak ji pigluje. Za chvíli taky střikal. Na broskvičku. Byla totálně zrasená. On ji ještě stále stojícím údem zasouval semeno dovnitř, aby si ho do syta užila.
Pak si zapnul kalhoty a řekl jen: „Ukliď tady ten svinčík a dones nám dozadu každýmu ještě dvě deci.“ Donesla. Popíjeli jsme do rána.

Podobné akce se ještě několikrát opakovali, ale jinak už s Lenkou Martin dávno není.