Poslední vyšetření perverzním doktorem

„Sestřičko, kdo je další na řadě?“
„Hned se podívám. No… čekárna je prázdná, pane doktore…“
„Hmm, tak co s tím uděláme? Máme chvíli času a pacienti nikde, směna za chvíli končí.“
„Možná bych o něčem věděla.“ Řekla sestřička a zamkla dveře. Posadila se na stůl s ladně pokrčenou nožkou a pomalu si začala svlékat punčochové podvazky. Nadzvedla si modrou sukni, pomalu ji poposunula výš a chytila látku punčoch. Jak ji svlékala a sjížděla dolů, zpozorovala doktorův pohled. Jeho oči mapovaly sestřiččiny pohyby, boule v jeho kalhotách pomalu rostla a jeho nedočkavé ruce pomalu mířily k rozepnutému poklopci.
Sestřička už byla s látkou u kotníků a ladně si sundávala podvazky, ale doktor teprve zajel rukou do svých trenek. Konečně vytáhl svého macka a začal si ho honit. To sestřičku vzrušilo ještě víc, proto neotálela se sundáváním druhé punčošky.
Když na sobě neměla už ani kalhotky, na boku si rozepnula sukni a pomalu zipem sjela dolů. Ladnými pohyby se z ní vysvlékla a začala si rozepínat blůzku. Doktor seděl na židli jen s rozepnutou košilí a rychlými pohyby si honil svého macka, zatímco pozoroval sestřičku, jak se dotýká sama sebe a její výraz se mění v roztoužený.

vyšetření perverzním doktorem

Jednou rukou si rozepínala knoflíčky u blůzky a druhou si pomalu zajížděla do své jeskyňky.

Nejdříve zajela na okraj, pomalu si roztahovala své stydké pysky a ukázala tak doktorovi své sladké tajemství. To ho rozpálilo ještě víc, a sestřička mohla pozorovat jeho stříkající semeno na jeho bujný, odhalený hrudník. Slastně při tom sténal a celé jeho tělo se začalo chvět v přílivu orgasmu.
Slastně vydechoval, ale vzrušená sestřička neměla v úmyslu přestávat. Odhodila blůzku a rukou si zajela do podprsenky. Když odhodila i tento poslední kousek látky, začala se druhou rukou laskat na prsou, zatímco první ruka stále bloudila v jejím rozkroku a pomalými pohyby jí dělala příjemně.
To už doktor nemohl vydržet a rychle se zvedl. Sestřička ovšem byla rychlejší a chtivého doktora posadila zpět na židli. Zcela nahá na něho nasedla a svou jeskyňkou se dotkla špičky jeho penisu. Tak vzrušující pocit ji rozpálil ještě víc. Prudce přirazila a nasedla na doktorův klacek.

Vjel do ní blesk a chtíč a ona se nemohla ubránit pokušení. Rychlými pohyby na něm dováděla a brala si ho, oba dva vydechovali slastí a vzrušením a stále více se poddávali společné vášni. Byla tak neodolatelná, že stačila jen chvilka, aby se do ní doktor udělal, a společně tak dosáhli ochromujícího orgasmu.
Když skončili, rychle se oblékli a s vidinou dalšího dobrodružství se těšili na další ordinační den. Tedy, hlavně pan doktor.

Nazítří s ním měla směnu další svůdná sestřička…

[hana-code-insert name=’metartmoneycom p12060′ /]