Noční potěšení vzpomínka na můj studentský sex

osukani-dvou-holek-10

Stmívalo se a koleje osiřely. Pilní studenti se zavřeli do svých pokojů nad otevřenými učebnicemi, a na druhé straně budovy se denní život pomalu začal měnit v noční party.
Dana se oblékala před zrcadlem, zatímco její spolubydlící už jen dolaďovala líčení. Když jí tak pozorovala, jak si natahovala podvazky na svá krásně vypracovaná stehna a pomalu je připínala k červeno-černým krajkovým tangám, a na svá menší prsa si oblékala podprsenku stejné barvy, blesklo jí hlavou, že je kočka.

Nebylo výjimkou, že muže sváděly společně, ale nyní poprvé vyrážely obě dvě ke stejnému klientovi. Petra si ještě znovu přetřela řasy, oči zvýraznila černou linkou a natáhla si svetřík přes černé koktejlky. Dana si na sebe natáhla přilehlý top a černou koženou minisukni, která krásně podtrhovala její dlouhé nohy. Společně vyšly ze dveří koleje a zamířily směrem k vyhlášenému hotelu v centru města.

Celou cestu je provázela nervozita, ovšem jen do té doby, než přišly na recepci a ohlásily se. Když dostaly kartu od pokoje, věděly, že již není možnost couvnout. Vstoupily do výtahu a vyjely do střešního apartmá. Na stolku u dveří je čekala otevřená láhev šampaňského se dvěmi skleničkami ozdobenými jahodami. Snažily se být tak potichu, jak nejvíc to šlo, ale klient zřejmě vycítil čerstvě příchozí maso a nechal si je zavolat do ložnice.

Vzpomínka na můj studentský sex

Přistoupily k posteli, ve které ležel nahý muž jen s ručníkem kolem rozkroku. Po stranách byly k pelesti připevněná pouta, která čekala na svou chvíli.

„Dámy, já čekám. Vaše místa jsou tady a moje chvíle začíná.“

Jakmile to dořekl, vyděšeně se na sebe podívaly, ale přesto udělaly, co jim řekl. Pomalu se navzájem začaly svlékat do spodního prádla. Nechyběly polibky na rty… na krk… na lícní kosti… Žhavě se líbaly po celém těle, rty si vzájemně zajížděly do podprsenek a na místa, kde se skrývaly jejich čekající broskvičky, dokud nezaznamenaly bouli v klientově rozkroku a poslušně si nelehly na svá místa. Připoutal je a jeho chvíle právě začínala. Nasedl si nejdříve nad jednu, již svým nástrojem začal přejíždět po obličeji.

Chtivě ho vzala do pusy a podle jeho tempa sála a lízala. Když je druhá společnice pozorovala, neubránila se tichému vzdychání a mokré skvrně na miniaturních kalhotkách. Přesunul se k ní, sundal jí podprsenku a svým nástrojem jí začal přejíždět po hrudníku. Prsa jí tisknul k sobě a penisem se třel v jamce mezi nimi tak, že kdykoliv přirazil více, dotkla se špičkou jazyka jeho penisu a posunula jeho vzrušení o stupeň výš.

„Předehry již bylo dost.“ Řekl náhle a přesunul se k první dívce.

Svlékl jí tanga, prsty naslinil a vsunul do její horké broskvičky. Nezdála se mu vlhká tak, jak by chtěl, proto si znovu naslinil prsty a přejel jimi po špičce svého penisu. Nemohl se dočkat svojí odměny, proto si k sobě dívku prudce přitáhl a přirazil do ní. Prudkými pohyby přirážel v rychlém tempu, až znatelně cítila, jak se jeho penis zvětšil a začal v ní pulzovat.
Když jej na poslední chvíli vytáhl, nastříkal celou dávku na její odhalené tělo a svalil se vedle ní. Vzrušeně oddechoval a hladil ji po odhaleném těle. To však nenechalo chladnou druhou dívku ležící vedle. Rychle se k němu jen přitulila a začala jej vášnivě líbat.

„A na mě se nedostane?“ Mrkla na něho a jemu bylo hned jasné, že noc bude dlouhá přesně tak, jak si představoval…

Sdílet článek

Sponzor článku

Související povídky