Italské pokušení na třetí nevěra na diskotéce

Prázdniny se rozjížděly plným proudem a dvě nejlepší kamarádky stály vedle sebe na letišti. Vyhlížely číslo letu, které zanedlouho odlétalo směrem do teplé Itálie. Opálení plavčíci a číšníci, sympatičtí lidé, všude zábava a veselo. Přesně po tom obě rebelky toužily a nemohly se dočkat, až poznají bujarý noční život.
Když se konečně ubytovaly, pomalu už se chýlilo k večeru. To jim ovšem nebránilo jít se projít po pláži. Druhý den začínaly se sběrem ovoce, kde měly přislíbeno pár hezkých pomocníků, takže o vzrušení neměly nouzi. Jak se tak procházely po pláži, pomalu došly k baru, ve kterém to žilo.

Hudba hrála na plné pecky, všude bavící se a tančící lidé v plavkách a hlavně – ty drinky!

Ještě než se stačily rozkoukat, oslovil je mladý snědý klučina, jestli si s ním nechtějí dát nějakou z místních specialit. Nemohly odmítnout a v tu ránu vpadly do víru hudby. Tančily a bavily se, popíjely, až za chvíli nevěděly, co vlastně pijí.
Ital byl stále svůdnější a o doteky a polibky nebyla nouze. Přidalo se k němu ještě několik kamarádů a party se hned zdála zábavnější. Poslední, na co si obě dívky pamatovaly, byly hluboké polibky s italskou vášní, ruka pod tričkem pomalu se blížící k podprsence a dráždění bradavek.
Ještě ten večer skončila jedna z kamarádek v náručí svůdného Itala a jen stačila zaznamenat jeho ruku ve svém rozkroku, jak se jí snažil dráždit a dělat příjemně, než usnula.
Když se ráno probudila, slunce již bylo vysoko nad obzorem. Hnědými rohožemi prosvítaly slabé paprsky slunce na její nahé, odhalené tělo. Když se podívala vedle sebe, s hrůzou zjistila, že vedle ní leží neznámý muž. Jen matně si z předchozího večera pamatovala jeho obličej. Už už se chystala obléct a odejít, když vtom jí dveře zastoupil druhý muž podobného vzhledu.

Přejela jej očima a snažila se vzpomenout si. Jeho obličej byl bez chybičky. Krásné tmavé oči, husté obočí a dlouhé řasy doplňující pronikavý pohled. Jeho rty přímo vybízely k polibku, a když se usmál, podlamovala se jí kolena. Zcela zapomněla na to, že už dnes měla pracovat. Neměla zdání kde je, ani co se děje, ale vůbec jí to nevadilo. Přesně takovéhle dobrodružství chtěla zažít.
Když sjížděla pohledem níž od bezchybné tvářičky přes vypracovaný hrudník, na kterém se rosily kapky potu, přes pevné svalnaté břicho, kde se od pupíku táhnul pruh černých chlupů až k odhalenému rozkroku, jen stěží lapala po dechu.
Jeho velikost byla zarážející, ale jakmile viděla, jak je vzrušený, sama cítila, že začala vlhnout. Toužila po tom, aby se jí dotkl, přála si, aby ji povalil na postel a ukázal jí italské umění, chtěla okusit jeho horké rty a políbit jeho opálené tělo. Nic z toho ovšem nestihla, protože jako první se role ujal muž, který vedle ní dosud jen ležel na posteli, s pořádně vzrušenou chloubou mezi nohama.
Povalil ji na postel a sedl si na ní. Než se stačila vzpamatovat, dal jí svou chloubu do pusy a začal se hýbat v rychlém tempu.

Nejdříve se chtěla bránit, ale když cítila, co se děje mezi jejíma nohama, začala si tuto hru vychutnávat…

pokračování povídky

[hana-code-insert name=’metartmoneycom p12060′ /]