Italské pokušení na třetí – pokračování

Druhý Ital, který ještě před chvílí stál ve dveřích, si kleknul k posteli a roztáhl dívce nohy. Položil si je na ramena a pěkně od okraje začal lízat její mušličku. Chtělo se jí křičet vzrušením, ale protože měla v puse druhou chloubu, kterou musela uspokojit a kouřit podle tempa, které Ital určoval, jen se slastně prohýbala a vychutnávala si jeden orgasmus za druhým.
Cítila, jak jí svůdný Ital zajížděl jazykem pěkně od okraje mušličky ke středu až k poštěváčku, a poté zase zpátky.

Takovou vášeň nikdy předtím nezažila a patřičně si ji vychutnávala. Odhrnoval její stydké pysky a lízal jejich vnitřní strany.

Když cítil její sílící vzrušení, na chvíli přestal a věnoval se vnitřní straně jejích stehen, což ji dráždilo přinejmenším stejně. Aby mu nevychladla, znovu pak zajížděl do její mušličky, ale s větší vášní a tempem, a pronikal pořádně hluboko, dokud necítil další příval její šťávy, která mu zaplnila celou pusu.

Mezi chvílemi, kdy dosahovala explozivních orgasmů, i její pusu zaplnilo teplé semeno a Ital sedící na ní se prohnul v páteři. Vystříkal do ní všechnu dávku a vychutnával si, jak si poctivě spolykala a ještě olízala celý jeho penis.
Času nebylo nazbyt, vzrušení všech třech aktérů bylo v plném proudu. Oba dva cizinci se jen vystřídali a hlavní role se nyní ujal Ital, který tak skvěle ovládal umění lízání.
Postavil si cizinku na všechny čtyři, a aniž by na cokoliv čekal, vrazil jí svůj nástroj do neuvěřitelně mokré mušličky. Přisunul si jí boky k sobě a v pravidelném tempu přirážel, jak hluboko to jen šlo. Druhý si lehl pod ní a nenasytně vzal její bradavky do pusy. Cucal je, dráždil je prsty a sál, dokud neslyšel další křik a nový příval orgasmu.
Byla tak vzrušená a jeho doteky ještě umocňovaly veškerou vášeň. Když skončil, přesunul se k její mušličce a znovu ji začal lízat. Dráždil ji úplně jinými pohyby než jeho kamarád předtím, ale míra vzrušivosti byla minimálně stejně vysoká. Než to stačila zaznamenat, ani si v přívalu vzrušení neuvědomila, že Ital, který právě přirážel do její mušličky zezadu, se posunul o kousek výš a vrazil jí ho do zadečku.
Opatrnosti nebylo třeba, byla tak mokrá, že z ní šťáva pomalu stékala.

Vzrušení ovšem nekončilo, pro Itala, který se věnoval lízání její mušličky, nastala další příležitost, jak udělat dobře jí i sobě a kromě jazyka, kterým jí dráždivě lízal, ještě přidal prsty, kterými pronikal do její mokré dírky.
V tu chvíli už se neudržela a začala křičet vzrušením, protože příval orgasmu byl silný tak, že ho ještě nezažila. Během několika dalších chvil se i Ital vystříkal do jejího zadečku a celý ho tak vyplnil svým horkým, voňavým semenem.

Tolik vášně najednou všechny tři zmohlo, ale ještě byl v pořadí další aktér, který si chtěl vychutnat dívčinu mušličku.

Čas na odpočinek byl zatraceně krátký, ale další kolo nezkrotné vášně stálo pořádně za to.

Vlastně… Italská vášeň je italská vášeň.

První část povídky zde

[hana-code-insert name=’metartmoneycom p12060′ /]