in

Znásilnění v práci

Milí deníčku, musím se ti s něčím svěřit. Mám hrozný strach, že se to stane znova, ale nejdřív všechno popořádku.

Poznali jsme se v restauraci, kde jsem pracovala jako servírka. Celý den pomalu do restaurace nevkročila ani jedna noha. Jen jsem si to řekla, hned se u dveří objevil temný muž, oblečený do temného, dlouhého kabátu. Posadil se přímo naproti mně. Svými temnými, rozjasněnýma očima se podíval do mích. Mráz mi přejel po zádech. Bylo to trochu děsivý, ale příjemně. „Chtěl bych jedno kafe prosím.“ Jeho hlas byl hluboký, ze kterého vyzařovala vzrušenost. Podávala jsem mu kafe a on se mě jakoby letmo dotkl hřbetu ruky a podával mi tisíc korun.

Otočila jsem se k pokladně, abych mu mohla vrátit nazpět, ale tam nikdo nebyl. Ještě jsem spočítala dnešní tržbou, zamlkla a šla domů.  Měla jsem dvě možnosti. Buď jít domů přes park, kde je kratší cesta nebo jít mezi paneláky. Nohy mi zamířily k parku. Prošla jsem vstupní bránu a zamířila k blízkému mostíku, který vedl přes rybník.

Uprostřed mostu jsem se zastavila a nahlédla na vodu, ve které se krásně odrážel úplněk. „Nehýbej se a vůbec se nepokoušej otočit.“ Strachy jsem nemohla ani dýchat. „ Neřvi a odhoď kabelku na zem.“ Poslechla jsem a udělala, jak říkal.“ „Svlékni si kabát!“ Nechápala jsem a stála jak zařezaná. „ Říkám ti, ať si sundáš ten kabát a zbytek oblečení taky. Jen si nech spodní prádlo.“

Se slzami v očích jsem se pomalu svlékal a tajemný muž si rozepnul svůj poklopec a dlaní třel o svůj úd. „ Klekni si a jdi po mostě k támhle tomu stromu, který je hned naproti tobě.“

Pomalu, maličkými kroky jsem se sunula ke stromu. Muži se tak naskýtal úžasný pohled na můj krásně tvarovaný zadeček vykukující zpod krajkových kalhotek. Nepřestával masírovat svůj úd a víc se ke mně přibližoval ze zadu. Svým nožem mi rozřízl kalhotky spolu s podprsenkou. Brečela jsem a neměla jsem ani sebemenší odvahu mu utéct nebo volat o pomoc. Čekala jsem, co se stane, ale nechtěla jsem v to doufat.

Muž po dráždění svojí chlouby mi jí tvrdě zasunul do mé lasturky. Brečela jsem a prosila ho, ať toho nechá, že mu dám veškeré peníze cokoliv jen né sex s ním.  Nevnímal mě a dál se pohyboval houpavých pohybech s většími přírazy. Rukama mi bolestivě mačkal prsa a štípal do bradavek.

Po chvilce vytáhl svůj penis a prudkým pohybem mi ho vrazil do zadku. Slzy mi vytryskly bolestí ještě víc. Páskem se mi omotal okolo krku a víc utáhl.„ Zkus zařvat a přitáhnu ho ještě víc.“ Muž přirážel ještě víc a já stále brečela. Co jiného mi zbývalo.

Každou chviličkou, co se blížilo jeho vyvrcholení, pásek utahoval a zařezával se mi do krku. Už jsem myslela, že ztratím vědomí. Před očima se mi zatmělo. Bylo by pozdě, kdyby nešla okolo paní se psem a nezařvala, ať toho nechá. Muž se lekl a utekl. Paní mi povolila pásek okolo krku a zavolala sanitku spolu s policií.

V nemocnici mě vyšetřily, sepsali se mnou protokol a propustily domů. Už nikdy v životě jsem se nevrátila do své minulé práce. Našla jsem si novou a odstěhovala se hodně daleko. .

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Zimní chata záchrana ztraceného páru šukání ihned

Návod pre milenca cuckold páru