in

Zdravotní péče krásná studentka zdravotnické školy

Stalo se to minulou zimu, když jsem byl na horách. Nešťastnou náhodou jsem si na sjezdovce zlomil nohu a ruku.Samozřejmě jsem se druhý den probudil v pokoji nedaleké nemocnice.. Svou situaci jsem viděl velice bledě,až do chvíle , kdy se otevřely dveře mého pokoje a vešla krásná studentka zdravotnické školy,která tady určitě měla praxi. Bylo jí 18,možná 19 let a přiléhavá uniforma netajila asi nic o její nádherné postavě.Byl jsem jako omámený , procit jsem , až když na mě promluvila:

Dobrý den, jmenuji se Sandra a tento týden se o Vás budu starat.

Byl jsem štěstím bez sebe, stručně pozdravil,poděkoval a doufal jsem,že odejde.Té krásy si totiž všiml i můj penis a začal se probouzet k životu..Ten den už jsem jí neviděl,vždyť už byly 2 hodiny a takovýmto školačkám končila praxe..

Druhý den ráno jsem se o to více těšil na 8. hodinu, kdy praxe začíná. V 8:00 byla kráska opravdu tady. Přinesla mi jogurt k snídani a čisté prádlo. Se zlomeninami jsem byl zcela neschopný, tak si sedla ke mně na postel a začala mě krmit. Ke hříšným myšlenkám sváděla jen její pusinka, když říkala „Ham“ a smála se, a co teprve její krátká sukýnka odhalující její mlaďounké nožky skoro už ke klínu? Nedalo se odolat její kráse, pozoroval jsem ji a nesoustředil se na jídlo.

Trocha jogurtu ukápla na mou košili. Kráska Sandra se usmála a začala mě otírat ručníkem. Jak byla předkloněná, měl jsem krásný výhled pod nedopnutou blůzku. Její prsíčka se krásně houpala a otíraní košile , které pro mě bylo spíše hlazení po bříšku zapříčinily , že se moje chlouba opět postavila.

Nevěděl jsem co mám dělat , Sandra to naštěstí vyřešila.Šibalsky se usmála a řekla:,,Nejde to vyčistit , musíte se převléknout.“Svlékla mě a přejela mi rukou od ramene až pod pupík.Od mé ztopořené chlouby jsem už měl mokré břicho,které Sandra hned začala otírat navlhčeným ručníkem.

Druhou rukou přidržovala můj penis a lehce si s ním pohrávala…zavřel jsem oči a oddával se jejím pohybům.Najednou jsem ucítil na bříšku její rty jak kloužou až k mým varlatům. Jemně je olizovala a sála, přitom samotný penis stále masírovala rukou. Bylo to úžasné a co teprve, když její špičatý jazýček začal jezdit po žaludu a po celé mojí chloubě… Druhou rukou mě hladila po mých stehnech a po bříšku, když se dostala až k oblasti vedle análu, byl jsem jako ve snu.

Rukou jsem jí hladil ve vlasech a stále pozoroval ty kozičky houpající se pod blůzkou až dokud se nepřiblížilo mé finále a já nezavřel oči. Pevněji jsem ji vzal za vlásky a podporoval ji v pohybu , protože kdyby tohle nedodělala , tak bych se asi zbláznil..Vystříkal jsem jí celou pusinku až měla slzy v očích , jak jsem ho měl zaraženého až v jejím krku…když to dokončila, omyla mé bříško a oblékla mě.

Já jsem po této příhodě doufal v něco víc,ale ona s úsměvem odešla a už nikdy jsem jí neviděl…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Jízda XXX

Silniční kontrola s bonusem análního sexu v poutech