in

Závěrečná část erotické povídky Tady ne šéfe

Je půl jedné a já se válím v posteli, co velké asi jako celá moje ložnice a piju džus, který jsem si přivezla z domu. Přehrávám si v hlavě, co se stalo u toho stolu a pak i před dveřmi mého pokoje. Najednou slyším klepání na dveře. Zvedám se z postele a v hotelovém županu se koukám kukátkem, kdo otravuje. Zase on, co může chtít.

Přikládá ucho ke dveřím a já vylekaně ustoupím o krok do zadu, jako kdyby jimi mohl projít. „Já vím, že tam jste“ říká s úsměvem na rtech a klepe znovu. Pootvírám dveře, nemusí mě vidět polonahou, a překvapeně na něj zírám.

„Můžu dál?“ nadzvedne jeden koutek a přistoupí ještě o něco blíž.

„No teď se to moc nehodí.“

Koktám už zase rudá a tlačím na dveře z opačné strany než on. Klepou se mi kolena a on zatlačí víc a dostává se dovnitř. Přitahuji si župan blíž k tělu, aby nic nevykouklo. Ustupuji dozadu, dokud nenarazím na postel a nehrcnu si.

Přechází do kuchyně a z lednice bere víno, které je tam jako pozornost hotelu a nalévá plné skleničky. Jednu z nich mi podává a sedá si ke mně. Celou sklenku vypiju na ex a on mi dolívá. Pokládám ji na noční stolek a posouvám se do Ostředka postele a sedám do tureckého sedu proti němu. „Přišel jste, abyste zjistil, zda piju víno?“ znovu se ušklíbne „to také.“ Přisune se blíž a zasune mi ruku jen lehce pod župan na stehno a jemně po něm přejíždí. „Pořád vás to děsí?“, přisouvá se blíž a já natahuji nohy to pohodlnější pozice „asi už o něco méně“ rozpačitě ho pozoruji.

Naklání se ke mně a začíná mě sám spodní rek a stoupat rukou přes boky a bříško, dokud se župan sám nerozváže a neodhalí mé tělo. Bradavky mi stoji vzrušením a naskákala mi husí kůže úplně všude.

Sjíždí nosem pomalu přes krk až k mým kozičkám a začíná sát bradavku a druhou mi tvrdě drtí mezi prsty. Dýchám rychle a on nepřestává, jeho tělo se těsně tiskne k tomu mému a já se začínám uvolňovat.

Jednou rukou sjíždí do mého klína a hladí mi mou mokrou broskvičku a druhou si mě pevně přidržuje za vlasy a vášnivě líbá.

Vzdychám a vycházím vstříc jeho pohybům na své kundičce. Rukou nahmatám jeho zip a rozepínám mu kalhoty, které si následně sundává. Stojí mu teda pořádně. Přetahuji mu kůžičku a on mě nepřestává dráždit prsty, dokud do mě s vydechnutím nevráží.

Přiráží hluboko a šeptá mi do ucha, jak moc mě chce a kde všude mě chce. Vypadá to, že tohle není na posledy. Zrychluje a můj tep taky. Drží mi nohy do „V“ a zuřivě mě šuká. Za chvíli do mě tryská horké semeno a klesá k mé mušličce, aby mi to udělal jazykem.

Ví přesně, kde s ním kmitat a vrcholím do několika sekund. Ještě mě políbí na tvář a už oblečený odchází zase tam, odkud přišel.
Začátek povídky první část tady ne šefe

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Vyřešení problému se ztopořeným penisem

Zdravotní prohlídka paní doktorka