in

Zámecká povídka Juan a Elisa si užívají

Je krásné ráno a mladík Juan v levném hostinském pokoji budí svou mladičkou ženu ještě nahou z noci.Oba jsou tak mladí,plní chtíče a elánu , který se probouzí už jen když muž pohlédne na její pevná prsa,bříško a klín ,který svádí k políbení…Juan svou ženu Elisu začíná laskat na krku , jeho ruce sklouzávají přes stojící bradavky až k vlhkému klínu. Elisa vzdychá, ale na bouřlivé milování nemají už čas..vždyť spěchají za mnou – hraběnkou Angelikou do nedalekého zámku..Krásná Elisa se mnou tráví už třetí den jako služebná, Juan drž stráže u dveří mé ložnice.. Nedivím se ani jednomu z nich, že se navzájem nemůžou nabažit svých těl, ani já nemohu odolat. Právě jsem se chystala ke koupeli. Elisa mě odstrojovala. Vrchní šat. Korzet…ach má tak jemné ruce, když nenuceně sjíždí po mích zádech.

Můj klín začíná pomalu vlhnout..už na mém těle zbývají jen vysoké punčochy.

Má krásná služebná je sundává, hladí mě při tom na stehnech ..doslova hladí, lehce při tom vzdychá.

Jako kdyby věděla,jak mě to vzrušuje..vzala jsem jí za ruku , přitiskla jí ke svému klínu a přála si aby pokračovala.Nechala jsem se unést a začala jsem hladit i já jí..líbala jsem jí na krku ,na ňadrech a ruce mi sklouzávali od zadečku přes stehna až ke klínu , kde prsty vnikly do její vlhké mušličky.V té době jsem už i já v sobě měla její prstíky a když k tomu připojila i její hbitý jazýček , neubránila jsem se hlasitému vzdechnutí…

Pokračovali jsme v našem dráždění i líbání, když jsem si všimla za závěsem u dveří mladíka , který nás pozoroval a masíroval si při tom svojí chloubu. To mě začalo ještě více vzrušovat, ruce Elisy jsem si čím dál více tiskla do klína..jak krásně mi masírovala mušličku vevnitř a přitom i z venku..při tom stíhala líbat celé mé tělo..ale i přes to jsem toho v sobě stále měla málo..neodolala jsem a rozběhla se k závěsu u dveří , kde byl Juan masírující si mužství. Nebyl překvapený , ani Elisa nijak zvlášť nereagovala.

Nás všechny ovládal jen chtíč a euforie z našich těl propletených navzájem.

Když do mě Juan tak energicky vstoupil a Elisa si ještě pořád dokázala najít prostor, aby mi masírovala mušličku jak z venku tak jedním prstem zevnitř…byli jsme jako omámení, Juan energicky přirážel jako hřebec v říji a stíhal obšťastňovat stejně tak Elisu jako mě. Asi po hodině slastných výkřiků a obšťastňování si mě náhle přitáhl za vlasy a ještě silněji do mě začal bušit jeho pevný nástroj..vzdychala jsem , šťávička ze mě pod jeho přírazy stříkala a mé ztvrdlé bradavky stále masírovala dokonalá služebná El.Juan už nápor nevydržel a horký proud z jeho chlouby zalil mou jeskyňku..svalil se na upocenou postel vedle mě a hlasitě dýchal..

i já zůstala ležet s roztaženýma nohama.Toho se hned ale ujala Elisa a můj mokrý klín začala olizovat jazýčkem..pomáhala si při tom prstíkama tak šikovně že ani já jsem nevydržela.. Po mocném večeru jsme všichni usnuli na mé posteli unavení k smrti ale šťastní..

Ráno jsem se probudila sama a už tady nebyla ani Elisa, ani mužný Juan..byli to už opět jenom služební.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Vaše jízdenky, prosím – pokračování

Rudá vášeň erotická povídka pokračuje díl druhý