in

Vyletí ptáček z kalhot roztáhni nohy a vyčkej Kamilo

„Tak dámy, rychle na plac!“
Modelky se vyrovnaly do řady a čekaly na určení pořadí, ve kterém půjdou na molo. Pomalu vyšly ze zákulisí, když vtom fotograf stojící v pozadí chytil za ruku jednu z modelek a vzal si ji stranou.
„Vy na molo bohužel nemůžete, ještě nemáte své portfolio. Takže to pojďme napravit.“ Mrknul na ni a odváděl si ji směrem ke svému ateliéru sídlícímu o patro výš, kde se téměř nikdo nevyskytoval.
Když vstoupili do místnosti, vydechla úžasem. Všude se rozprostírala fotoplátna, tisíce světel a podsvícení, luxusní sedací soupravy a postele určené k dekoraci.

Na zemi se rozprostíraly drahé kožešiny, postele byly povlečeny do sametových dek a polštářů a celý prostor vypadal jako přepychový módní salón.

„Tak pojď, začneme.“

Pokynul jí k hedvábně bílé sedačce a vybídl ji, aby si odložila. Odhalila se mu jen ve spodním prádle, které na její světlé kůži zářilo. Bylo na ní vidět, že se cítí nesvá, a především se stydí, ale poslechla ho. Celou dobu se k ní choval tak přátelsky a mile, nadbíhal jí… A již za malý okamžik měla přijít jeho chvíle.

Usadil ji na sedačku a natočil tak, aby na snímcích vypadalo co nejlépe. Po několika cvaknutích spouště k ní přistoupil, aby jí jemně stáhnul ramínko podprsenky, a nechal tak vyniknout jejím překrásným ramenům. Zároveň se dotkl i jejích kalhotek, a sesunul je níže. Dosáhl tak velmi provokativního odhalení jejího nevinného těla, které mělo lákat nejen čtenáře časopisů, ale především nenechávalo chladným jeho. Pořídil sérii dalších záběrů, ale fotky se mu stále zdály příliš usedlé. Chtěl vzrušení, chtěl akci, chtěl, aby vypadala tak sexy a provokativně, jako ještě nikdy.

Proto ji vzal ze sedačky, a přesunul na velkou postel s nebesy. Pobídl ji, aby si sundala podprsenku a zahalila se jen do hedvábného povlečení. Chtěla něco namítnout, ale když ji ujistil, že se nebude dívat a nechá ji svléci se, souhlasila. Lehla si do měkké postele a podle rad fotografa si rovnou sundala i kalhotky, aby fotky působily věrohodně.

Byl přímo nadšený jejími rysy a při pomyšlení, že před ním ležela nahá žena pouze zahalená do hedvábí, jen stěží držel své chutě na uzdě. Zvlášť, když pod tenkou pokrývkou prosvítaly její nejistotou vztyčené bradavky. Tak rád by je ochutnal, dotkl se jich, polaskal je…

Přiblížil se k ní, a jemně jí rukou pohladil… po vlasech. Neuhnula, jen zvídavě ležela dál a čekala, co bude následovat. Přestal se kontrolovat, a strhnul z ní pokrývku. Rty se přisál na její bradavky a rukou je začal třít. Druhá směřovala k jejímu rozkroku, do kterého se ponořil a nahmatal její vrcholek slasti. Cítil, jak mu pod rukama začala vlhnout a jak její šťávička stékala po jeho ruce. Stále ještě byla nejistá, ale rozhodně se mu poddávala více, než čekal.
Jeho macek v kalhotách neustále tvrdnul a dral se ven, proto se postavil na postel a sundal ze sebe tričko. Když si však začal rozepínat, a pomalu sundávat kalhoty, uslyšel kroky blížící se ke dveřím.

Ke dveřím od jeho ateliéru… Kroky, které se nezadržitelně blížily.

Pokračování povídky vyletí ptáček

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Svůdná inspirace

Šlápni do pedálů ošukaná holka na motorce