in

Výhodný byznys, 5 minut = 30 dní sex za peníze

„Slečno, počkejte chvíli. Můžu se Vás na něco zeptat?“
„No, tak záleží na co.“ Pronesla vyšší tmavovláska, a podezřele se dívala do tváře neznámého člověka.
„Mám pro Vás nabídku. Tady v ruce mám tisíc korun, vezměte si ho je ruky, osahejte a nechte si je. Tyhle peníze jsou Vaše, když mi tady na kameru ukážete Vaše prsa. Jen si nadzvednete tričko, podprsenku, já po nich přejedu kamerou, a tisícovka jen tak je Vaše.“

„Tak to ani náhodou, s tím nepočítejte. Proč bych se vám měla ukazovat?“

opáčila naštvaně mladá žena, a měla se k odchodu.

„No tak, počkejte ještě. Tak víte co?

Já Vám dám na ruku dva tisíce, jen když mi ukážete prsa. Vidím, jak jsou dráždivá a sexy, tak co na to říkáte?

Tady jsou dva tisíce, teď jsou Vaše.“

Jakmile slečna viděla lehce vydělané peníze ve svých rukách, pomalu přestala odporovat. Sice stydlivě, ale přesto si sundala tričko, a na pár vteřin si nadzvedla i podprsenku. Pomalu dosahoval toho, čeho chtěl, ale jeho hra nekončila. Sáhl si na její přírodní krásu, objel její bradavky, a nemohl se od jejích prsou odtrhnout. Když si dívka chtěla natáhnout tričko i podprsenku zpět, chytil ji za ruku a vložil do ní další 2 tisíce.
„Snad byste se neoblíkala tak rychle, když teprve začínáme.

Za ty dva tisíce, které jsem Vám dal do ruky, chci, abyste si sundala kalhoty, a ukázala mi vaše kalhotky, pod kterými toho tolik skrýváte…

„Dva tisíce jsou málo.“ Pronesla dívka, a pokračovala v oblékání.
„Tak víte co? Dám Vám 3 tisíce, a jdeme do toho.“

Nad tímto návrhem přemýšlela jen chvíli, než souhlasila. Nechala si napůl svlečené tričko tak, že měl pohled na její nahá ňadra, pomalu si svlékla kalhoty, až před ním stanula jen v krajkovém spodním prádle. Nemohl se vynadívat na její lákavý rozkrok… Tak blízko pokušení. Vztáhl k ní ruku, a jemně se dotkl její hladké mušličky. Cítil, jak pod jeho doteky začínala vlhnout. Její šťáva přímo vybízela k pomilování, ale musel si dát načas. Dotýkal se jí, hladil ji, a vychutnával si svou chloubu dmoucí se z jeho kalhot.

Dívka začínala vypadat, že se jí jeho hra líbí. Proto když jí navrhl, že jí přidá další 5 tisíc korun, když mu vykouří jeho penis, který již v kalhotách nemohl vydržet, nevzpírala se. Rozepnula mu zip u kalhot, vyprostila ho ze sevření látky, a pevně chytila do rukou.

Nejdříve se začala věnovat jeho varlatům, která sála, brala do pusy, a jemným jazýčkem líbala, a teprve potom přešla k jeho statnému penisu. Vzala mezi rty jeho žalud, a jazykem ho objela kolem dokola. Nepřestávala, a pomalu se posunovala k dalšímu kolu provokujícího vzrušení. Zatímco rukou dráždila jeho varlata, stále více si jeho penis zasouvala do své pusinky tak, jak nejvíce to šlo, aby mu způsobovala co největší rozkoš.

„To je ono, jen tak dál. Ahh, pokračuj, jsi šikovná…“ Chválil její práci.

Když cítil, že se blíží k vyvrcholení, vytáhl svůj penis, a pokropil ji celou dávkou svého spermatu, které jí pomalu stékalo po prsou a bříšku… A těžce oddechoval.
Rozloučili se jako obchodní partneři. Dívka odcházela s plnou kapsou peněz, a muž s výhodným byznysem.

Videokazetou, která měla být za několik málo minut přístupná na internetu… Všem zvědavým očím…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Další povídka na pokračování příběh se jmenuje – Sex na slepo

Jízda XXX