in

Večerní a ranní sexy překvapení část první

Zvoní telefon. Mladá, lehce půvabná dívčina ho zvedne. Haló lásko, jsi to ty? Na druhé straně telefonu se ozve její nastávající manžílek. „ Prosím tě, mám v kanceláři hodně práce, trochu se zdržím, nečekej na mě. “ Místo zklamání se na jejím obličeji objeví potutelný úsměv. „ Nespěchej, nic se neděje“ Položí telefon a začne dělat velké přípravy pro překvapení na večer.

Připraví romanticky ložnici v každém koutě a rohu zapálí svíčky. Letmo pohodí polštáře, oblékne se do nového sexy krajkového prádélka a položí se do nich. Poloha na bříšku s rukou opřenou pod hlavou, pokrčenýma nohama a vyšpulenou kulatou prdelkou stoprocentně musí rozpálit každého chlapa.

Každou minutou se má vrátit její snoubenec.

Cinkají klíče v zámku a otevřou se dveře.

S překvapením vede domů svého sexu chtivého kolegu, který se děsně opil. Když uviděl svojí krásnou mladou kočičku, odhodil svého kolegu do obýváku na pohovku a vrhnul se na ní. Svlékl se a skočil za ní na postel. Něžně jí políbil na týl, na ouško a postupně pokračoval dál směrem dolů.Na chvíli se zastavil u jednoho prsa.

Uchopil ho do dlaní a lehce jazykem kroužil kolem bradavky. Pak uchopil i druhé, které mnul a opět škádlil bradavku jazykem. Jeho ztopořený penis se lehce dotýká její lasturky a chtěl by do ní proniknout. Ona ho zastaví a roztáhne nohy. Hned pochopí.

Sklopí hlavu do jejího klínu a dráždí jazykem její poštěváček, přitom rukou lehce vniká do její mušličky. Dívka lehce zasténá a on ví, že se blíží její vyvrcholení. Nepřestává a svou volnou rukou vyjíždí po tělu směrem k jejímu prsu a dráždí ho.

Bradavka je celá ztvrdlá.

Opět zasténá a zase a víc. Muž nevydrží a vnikne do ní. Oba se zachvějí a pohupují se ve stejném rytmu. Jejich nahá, zpocená těla se lesknou v záři plamenů svíček.

V celém pokoji je cítit omamné aroma jejich vášnivé touhy.

pokračování povídky

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Budeme si hrát kotě

Pan neznámý sexy povídka na pokračování