in

Vášnivý sex s prodavačkou v sexshopu mě zaskočil

Otevřel dveře obchodu a vstoupil dovnitř. Za pultem nikoho neviděl, přesto slušně pozdravil a vkročil do útrob obchodu. Procházel se mezi regály, prohlížel krabičky se zbožím a přemýšlel, co by mohl koupit. Na chvíli se zasnil a nevšiml si, že taškou zavadil o vystavený kus zboží. Až když s ránou dopadl na zem, probral se ze snění a snažil se škodu napravit.
Naštěstí šlo jen o vibrátor, tudíž se nerozbil. Hluk ovšem přivolal majitelku obchodu, která se na muže mile usmála a zeptala se, s čím mu může pomoci.

„Hledám….“ Řekl muž a zarazil se. „Nějaké zpestření v sexu. S přítelkyní jsem dlouho a moc nám to teď neklape, takže něco, čím to oživím.“
„A máte na mysli obleček, nebo vibrátor, lubrikant, či nějakou konkrétní představu?“
„To nemám, spoléhal jsem spíše na vaše rady…“ Začervenal se a sklopil zrak.
„Tak pojďte za mnou, něco vám určitě vybereme.“

Rozešli se směrem k velkému regálu s nepřeberným množstvím erotických pomůcek a prodavačka se sklonila k zámku, aby jej mohla odemknout. Ve své krátké kožené minisukni tak krásně odhalila svůj zadeček, až zákazník zalapal po dechu. Z výlohy vytáhla černý latexový obleček a přiložila si jej na bujný dekolt.

„Něco takového byste si představoval?“
„No… Nevím, jak by to přítelkyni slušelo. Je trochu víc při těle, ale ňadra má nejspíš stejně velká jako vy…“

„Tak pojďte se mnou.“ Pokynula mu směrem ke dveřím do útrob obchodu. Ještě předtím stačila zamknout a nic jí nebránilo ve věnování se zákazníkovi se vším všudy. Posadila ho na stoličku v malé místnosti ihned za pokladnou. Pomalu si začala svlékat tričko, až se mu naskytl pohled na její velká ňadra, která sotva držela v podprsence. Potom se k němu otočila zády a sundala si i obepnuté kalhoty, až se před ním objevila zcela odhalená a k jeho překvapení na ostro!
Potom se k němu otočila čelem a vyzvala ho, aby jí zbavil podprsenky a uvolnil tak dmoucí se ňadra. Na nic nečekal, a protože byl stále v šoku z přímého rozkazu, poslechl. Než se ovšem stačil nadát, do dámy jako když praští a přestala se ovládat. Nohou se mu zapřela o stehno, jeho hlavu vzala do rukou a natlačila na svou mokrou broskvičku.
„Lízej, a do sucha!“ Poručila a chlapík poslechl.

„Já tě naučím, jak uspokojit přítelkyni!“ Sykla ještě a vtlačila mu hlavu do svého rozkroku. Mezitím co on se snažil, začala se soukat do latexového oblečku. Těžce vzdychala a snažila se do něho vpravit svá ňadra. Chlápek byl celý od její šťávy, což ji ještě více povzbudilo a namísto oblékání se jej zvedla ze židle a dala nový rozkaz:

„Teď se budeš věnovat těmhle dvěma a potom mě tvrdě uděláš do zadku!“ Postavila ho ke svým ňadrům a přitiskla na ně, aby jí mohl co nejvíce sát a lízat bradavky a mezitím uspokojovat v rozkroku. Dáma vzdychala a sténala, prohýbala se a toužila po něčem mnohem víc.

Když téměř vybuchla slastí z toho, jak se chlapík začal snažit, a proto neváhala a odsunula ho od sebe. Sehnula se k jeho kalhotám, sesunula je ke kolenům a nastavila se mu svou prdelkou. Opřela se o pult a z úst jí vyšel další, poslední rozkaz.

„Chci tě v sobě tvrdě, tak koukej přirážet jak nejvíc to umíš!“

Chlapík se k ní postavil, chytil jí za pěkné ženské boky a vrazil jí svého macka do prdelky. Byl již pořádně vzrušený a dáma tak vlhká, že do ní lehce vklouzl a začal tvrdě přirážet přesně tak, jak si přála. Poslouchal všechny její rozkazy a překvapivě se mu líbilo, že musí plnit její přání. Když slyšel její vzdechy a křik z dalších orgasmů, taktéž příval rozkoše nevydržel a vystříkal se do ní.
Jakmile skončil, dáma ještě chvíli zůstala stát v té stejné poloze a vychutnávala si doznívající orgasmus, který jí probíjel celým tělem.
„Tak děkuji za lekci.“ Prohlásil chlápek při odchodu a mávl na ní rukou.

„Jo a tenhle obleček si beru jako ověřený a vyzkoušený vzorek. Hezký den přeji.“ Pousmál se a vesele vykročil ze dveří.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Teď jsem na řadě já.. část první

Vstup do Swingers světa s holkou ze seznamky