in

Vaše jízdenky, prosím

„Vaše jízdenky, prosím.“
„Ukažte mi své jízdenky. I vy slečno, kampak pospícháte? Vaši jízdenku, prosím.“
Metrem se rozléhal nepříjemný hlas revizorů, kterého se Marcela tolik bála. Již několik měsíců jezdila načerno a vždy se modlila, aby jí nikdo nezastavil. A až dnes, když se zaposlouchala do hudby a přestala kontrolovat okolí, se vedle ní objevil muž v černém, s odznakem v ruce. Na konečné zastávce se už už chystala vystoupit, když ji chytil za ruku, a posadil zpět do sedačky s nebezpečným pohledem ve tváři.

„Já ji nemám.“ Špitla tiše a sklonila hlavu.

„No tak dobře, vyřešíme to venku. Souprava musí odjet.“

Pokynul jí směrem ke dveřím a vydal se za ní. Jeho kolega se již dávno ztratil z dohledu, proto se opatrně rozhlédla, zda by mu mohla utéct.

„Ani to nezkoušejte, venku čekají dva pánové od ochranky, kteří mi vás hned přivedou zpět.“

Řekl, a vzal jí tak všechny iluze na záchranu.

„Takže, dostanete pokutu, milá slečno. Bude to tisíc korun a můžete jít domů.“

„Já ty peníze ale nemám. Nemám u sebe vůbec nic a zaplatit to nemůžu. Nedalo by se to vyřešit nějak jinak?“

Podívala se na něho s vystrašenýma očima. Když ji tak pozoroval, vlastně až teď si všimnul její docela hezké postavy a nevinného obličeje. Hlavou se mu prohnal děsivý nápad, jak by si pokutu nechal splatit, ale přišlo mu to moc riskantní. Proto jen odpověděl, že jiná možnost není. Dívka se přesto nenechala odbýt, a když se na něho podívala se šibalským úsměvem a rukou mu zajela do rozkroku, náhle ho všechny obavy opustily.

Vzal ji za ruku, vyvedl k nedaleké autobusové zastávce, a na nic nečekal. Rozepnul jí bundu, odhrnul tričko, které zakrývalo dvě krásná plná ňadra, a rukou se dostal do podprsenky. Když ucítil její chvějící se bradavky, které byly každým jeho dotykem vzrušenější, neodolal pokušení a jazykem se dotkl jejích terčíků. Vydechla vzrušením a zcela se podvolila jeho tempu, které nabíralo na síle. Lízal a sál její bradavky, jazykem jezdil kolem dokola a způsoboval jí tak stále silnější vzrušení.

Po chvíli sílících dotyků neodolal a vysvlékl jí horní díl oblečení tak, aby byla podprsenka poslední překážkou. Rychlým tempem ji rozepnul, aby se mohl ještě intenzivněji věnovat jejím prsům a přisál se na ně. Jeho jazyk hbitě lízal její bradavky, sál je a znovu a znovu přidával na tempu, a když viděl, jak se prohýbá vzrušením, zajel jí rukou do kalhot.
Její šťáva z ní jen stékala, byla tak vzrušená, že nad sebou zcela ztrácela kontrolu, a revizor se nechával unášet stejně, jako ona. Když jí po chvíli rozepnul kalhoty a sklonil se k ní, aby do ní mohl jazykem proniknout, ničemu se nebránila a pustila ho do svého obnaženého rozkroku. Přisál se na její poštěváček, jazykem pronikl do její dírky, když vtom… Uslyšel něčí hlas.

„Co to tady děláte? Mě snad klame zrak, no tohle…!“

Rychle se vymanil z jejího rozkroku, ovšem když si uvědomil, kdo před ním stojí, nejraději by se propadl do země…

povídka má pokračování zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Roztoužená dovolená nevěra můj příbeh Jana

Dívčí vášeň ve městě lesbičky první sex