in

Teď jsem na řadě já.. část první

Přivázal ji k pelesti s rukama nad hlavou a přitáhl. Vydala slabý stén, který přes roubík téměř nebyl slyšet, to jak ji ještě povytáhl nahoru.
Nohy ji přivázal k pelesti, každou z jedné strany, aby neměla sebemenší možnost pohnout se. Ležela před ním zcela nahá, s husí kůží po celém těle čekající na to, co přijde.
Sám se před ní vysvlékl donaha a přiblížil se k ní. V ruce měl gumového robertka, kvítek růže a kostku ledu na vedle stojícím stolku.

Napřímil se nad ní a jako trumf vytáhl kostku ledu z misky. Vzal ji do ruky a rozehříval tak dlouho, dokud na její horké tělo nezačaly dopadat ledové kapky.

Chtěla se pohnout, chtěla sebou cuknout, ale nic z toho se jí nepodařilo.

Namísto toho přišlo další vzrušení v podobě jeho rychlého jazyka.

Nedotkl se však její jeskyňky, ale ještě chvíli chtěl pokušení odolávat a zamířil k jejímu krku. Odhrnul jí dlouhé vlasy, přivoněl si k jejímu ovocnému šampónu a políbil ji na krk. Dostal se ještě hlouběji pod její vlasy, a nakonec se přemístil k jejímu ušnímu lalůčku, který notnou chvíli mnul mezi svými rty a dotýkal se ho jazykem. Když jím však pronikl do jejího ucha, začala sebou cukat ještě víc a z úst jí vycházely tlumené výkřiky.
Dobře věděl, jak moc ji to vzrušuje.
Neměl v úmyslu ji mučit donekonečna, jen si s ní pohrát tak, aby mu doslova vytekla a on se tak mohl ponořit do její sladké šťávy.
Když ji po chvíli přestal dráždit na uších a nechal ji uklidnit se, nepočkal však dlouho. Ještě než mu vychladla, přemístil se k jejím prsům a začal prstem kroužit kolem bradavek. Nejdříve od spodu, kde jindy býval košíček podprsenky, až k bradavce, u které se zastavil a podržel si ji na vrcholku, kterého se dotkl jazykem.
Nebral ohled na její křik, pokračoval v laskání dál, a to stejné udělal i u jejího druhého ňadra, až začala téct slastí.
Když skončil, vzal obě její ňadra do rukou, dal je k sobě a do mezery mezi nimi zasunul svůj stojící úd.
Jeho velikost byla ohromující a vzrušení, které mu tím způsobovala, se po chvíli projevilo i na jeho sténání. Propínal se v páteři, přirážel ještě víc a ňadra jí tiskl k sobě co nejvíce až do úplného vyvrcholení, až ji pokropil notnou dávkou horkého semene.
Slezl z ní, hluboce oddechoval a vychutnával si pocit nabitého vítězství. Jakým překvapením pro něho však bylo, když zjistil, že se příliš soustředil na sebe a jeho přítelkyně obratně rozvázala smyčky na obou rukou.
Představení teprve začínalo… pokračování zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Teď jsem na řadě já.. část druhá

Vášnivý sex s prodavačkou v sexshopu mě zaskočil