in

Teď jsem na řadě já.. část druhá

Ve chvíli jeho nepozornosti se k němu překulila a nasedla na něho.
Z nočního stolku obratně vytáhla pouta a dvěma obratnými pohyby mu ruce připoutala k pelesti postele.
Nohy svázala šátkem stejně tak pevně, jako on svázal ji a hra pro ni teprve začínala. Než se stačil vzpamatovat, byl nahý, svázaný a jeho úd měla v ústech. Provokativně se na něho dívala a vychutnávala si pomalé pohyby, kterými sklouzávala dolů až ke kořeni jeho penisu.
Rukou mu obepínala tvrdý úd a přejížděla nahoru a dolů, zatímco se jazykem věnovala špičce jeho penisu. Po chvíli přestala, když ho neustále slyšela sténat a prosit a přemístila se k jeho varlatům.
Jemnou kůži brala do úst, sála jeho varlata a jazykem zajížděla až pod kořen jeho penisu, kde tušila jeho nejcitlivější místo. Sténal a prosil, aby na něho nasedla a vzala si ho, ale ona mu chtěla vrátit jeho dlouhé a vášnivé provokace.
Rukou stále dráždila jeho penis a varlata, ale ústy se nyní přemístila k jeho bradavkám a jazykem začala objíždět kolem nich. Brala je do úst a vždy jemně skousla, poté se však uklidnila a jen jemně lízala a sála. Na své práci si dala pořádně záležet a ještě víc si při tom vychutnávala sténání svého přítele, které nebralo konce.
Cvakání želízek o postel bylo stále hlasitější a nedochvilnější. Prudce však teprve stouplo ve chvíli, kdy si dívka sedla nad svého přítele a pomalu nechala jeho úd proniknout do své horké lasturky.

Když však čekal, že jej pohltí celého do sebe, vysunula se a znovu vzala jeho ztopořený penis do úst.

Sála jej tak, až zatínal prsty a klouby měl celé rudé. Věděla, že je v tom dobrá, ale podle reakce svého přítele, v tom byla ještě o trochu lepší.
Po chvíli už ani ona nevydržela všechny provokace a skutečně na svého přítele nasedla. Ovšem ne tak divoce, jak by si on přál. Hezky pomalu, jemně a vášnivě jej políbila na rty a pomalu ho do sebe nechala proniknout.
Milovali se dlouze a vášnivě a jejich vzdechům dominovalo jen tiché cvakání kovu o kov.

Jak to začalo se dozvíte v první části povídky

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Svatební veselí

Teď jsem na řadě já.. část první