in

Tak se mi ukažte, slečno do naha a vystrčit mindu

Podívala se na něho, ale on jako by na její pohled nereagoval. Ještě chvíli si dával načas, než přestal kroužit v jejím rozkroku. Tlak ustal a doktor nástroj povytáhl, ale to, co následovalo, ji velmi překvapilo.

Povytáhl nástroj jen na okraj její dírky, potom jej zasunul hlouběji, a to celé zopakoval. Přesunul se na frekvenci pohybů, kdy do ní pronikal znovu a znovu, a čekal na její reakci. Chvíli ji pozoroval, ovšem netušil, že se jeho tempu tolik poddá.

Ležela na lehátku se zavřenýma očima, pánví kroužila v tempu jeho pronikání, a co ho překvapilo nejvíce…!

Vždy, když se jeho ruka dotkla jejího vrcholku slasti, jako by tiše vydechla a prohnula se v páteři. Zcela zapomněla na to, že ji někdo pozoruje a ponořila se do jeho doteků přesně tak, jak chtěl.

„Ehm slečno..?“ Náhle promluvil, a ona sebou leknutím cukla.

„Nevypadáte, že byste měla takový problém s orgasmem. Teď se mi zdáte poměrně vzrušená… Pokud se tedy dívám správně.“

Jak na ní tak mluvil, připadala si jako v nejtrapnější scéně svého života. Dívala se na doktora, který otevíral rty, ale nic neslyšela. Najednou se na lehátku prudce zvedla, a políbila ho. Vůbec netušila, co se s ní děje, nebo kde se v ní tolik odhodlání vzalo, ale její vzrušení bylo silnější než ona, a jeho přílivu nemohla čelit. Když před sebou viděla stojícího doktora, který se pomalu vzrušoval, a cítila chuť jeho rtů, nemohla svému dravému chování zabránit.

Posadila jej na židli, vysvlékla kalhoty, horlivě z něho strhla trenky… a vzala jeho penis do úst.

Ani doktor netušil, co se s ní najednou stalo, ale když ucítil její rty a jemný jazyk na svém přirození, ponořil se do vln slasti. Vychutnával si její pohyby nahoru a dolů, nejdříve na špičce jeho penisu, které směřovaly až ke kořenu jeho nástroje. Sála jej a způsobovala mu rozkoš, kterou již dlouho nezažil. Když brala špičku jeho penisu mezi rty a jazykem po ní přejížděla, měl co dělat, aby se udržel.

Trpělivost mu však došla právě ve chvíli, kdy se nad něho naklonila a vytrvale sála jeho penis až po kořen, až se jí téměř vystříkal do pusinky. Nemohl si nechat ujít její nadšení, které jí způsobil, proto ji k sobě přetočil a bez jakéhokoliv slova si ji vzal. Pronikl do ní zezadu, zasunul svého macka do jejího zadečku a drsně si ji k sobě přisunul. Jako by věděla po čem touží, ještě se protáhla v páteři a vyšpulila na něho zadeček tak, aby do ní mohl co nejdráždivěji pronikat. Užíval si jej přímo před sebou, rychle dýchal, jak do ní prudce pronikal, a když přirazil naposledy, jako by mu celým tělem projel blesk.

Nastříkal do ní celou dávku svého spermatu a ještě notnou chvíli se nemohl ani pohnout, jak vzrušení doznívalo…

Stačilo pár přírazů, a celou ordinací se po chvíli rozhostil dvojitý orgasmus.

Jeden ženin, která si myslela, že orgasmu dosáhnout nemůže.

A druhý mužův, který si myslel, že ho ve své kariéře již nic nemůže překvapit…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Péče o květinku v rozkroku dopadla úspěšně prcalo se

Tajné líbánky na Bahamách část první