in

Táborová bojovka

„Tak, jste všichni seřazení do dvojic?“ Zeptal se táborový vedoucí a vystřelil puškou na zahájení noční bojovky. Dvojice se připravily a v rozmezí deseti minut vycházeli.
Když přišla řada na Jakuba s Aničkou, jejich kyselé tváře mluvily za vše. Podle pravidel se však rozešli do hlubokého, temného lesa. Celou cestu šli podle praporků, ale když dlouho žádný další nenacházeli, došlo jim, že se nejspíš ztratili.

„Tohle přesně jsme potřebovali.“

Řekl zanedlouho Jakub, když viděl, jak Anička začíná fňukat. Jeho ochranitelské geny v něm ovšem převládly, proto ji vzal k sobě do náruče a schoulili se na kraj pole s tím, že počkají na některého z vedoucích. Když Anička v Jakubově náruči usnula, a on se na ni díval, čím dál víc v sobě cítil potřebu se jí dotknout. Pohladil jí po vlasech, sjel dolů po krku až k tričku, které měla na sobě, a přejel po jejích malých prsou, která ještě nepotřebovala podprsenku.

Jakmile ucítila jeho ruku na svém těle, probrala se, ale dál předstírala, že spí. Jakubova chuť poznávat stále rostla, dál přejížděl po jejích prsou, až v kalhotách ucítil jeho zvětšující se nástroj. Ten pocit se mu líbil, proto dál sjížděl rukou až k Aniččině sukni, aby se nakonec dostal až do jejích kalhotek.

Když nadzvedl gumu nevinné bílé látky, a rukou se dostal blíž k dosud nepoznanému, jeho objevování ho začalo vzrušovat čím dál víc. Přejel prsty po její hebké mušličce, a když se dostal dovnitř k její dírce, překvapeně zjistil, že je mokrá. Zajel ještě hlouběji, aby zjistil, zda se neplete, a když na prstu ucítil lepivou šťávu, neodolal pokušení a prst si olízl.
V tom okamžiku Anička otevřela oči, a znovu si tam dolů zasunula Jakubovu ruku, protože pocity, které jí jemným přejížděním sem a tam způsoboval, chtěla zažít znovu.
Poslechl, ale byl stále nervóznější. Když si však sundala sukni a lehla si na zem se slovy, aby si dělal, co chce, zmocnil se ho zvláštní pocit. Lehl si k ní tak, že jeho obličej byl přímo mezi jejíma nohama. Pomalu se k ní přibližoval, až se jazykem dotkl její mušličky a pronikl dovnitř.

Ucítil zvláštní chuť její šťávy, ale když viděl, jak si jeho dráždění užívá, nezdráhal se pokračovat. Pronikal do ní jazykem, potom prsty, a nakonec se odhodlal k něčemu bláznivému. Sundal si kalhoty, které nemilosrdně tlačily na jeho nástroj, a přiblížil se k ní.
Jeho chlouba byla tvrdší a větší než obvykle. Pomalu jej zasunul na okraj její mušličky, a když zjistil, že se dostane dovnitř, pokračoval. Po chvíli však ucítil jakousi překážku, na kterou když narazil, Anička se mu vysmekla.

„Neboj, nebude to bolet.“

Pohladil ji po vlasech a znovu do ní pronikl. Když znovu ucítila bolest, chtěla se mu opět vysmeknout, ale podržel ji a přirazil, jak nejvíc to šlo. Najednou se přepážka uvolnila a on do ní mohl proniknout mnohem hlouběji.
Utřel jí slzu, která jí bolestí unikla, a pokračoval. I ona si po chvíli začala jeho pohyby užívat, ovšem závěr byl tak rychlý, že nemohla poznat to pravé vzrušení.

Když viděla, jak se Jakubovi zrychlil dech a také jeho pohyby byly čím dál rychlejší, jen na okamžik postřehla něco teplého v sobě a potom jeho napnuté tělo. Byla ráda, že je po všem.
Zůstal v ní, aby si ten pocit do poslední kapky vychutnal. Až potom se znovu oblékl, pomohl Aničce na nohy a nasadil jí sukni.

Měli štěstí, že tma zakryla Aniččinu skvrnu krve, jako důkaz jejich nočního objevování.

Když je našli vedoucí, tvářili se, jako by se nic nestalo. Vzrušující táborové dobrodružství se tak stalo jejich malým, společným tajemstvím.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Italské pokušení na třetí – pokračování

Patnáct plus a strále jsem pana do kdy mám čekat Jana