in

Stopařka nadržená a sexu chtivá nymfomanka

Začala mu rukou přejíždět po poklopci, až sténal slastí. Chtěl se jí dotýkat, ale vždy od sebe jeho ruce odtáhla a dál se věnovala jeho rozkroku. Chvílemi zajela rukou k lemu kalhot a svými prstíky se dotkla jeho ochlupení, což v něm způsobovalo obrovský boj sebe samého. Přes látku kalhot ho dráždila, provokovala, a otevřenými ústy se snažila způsobit mu co největší potěšení. Když mu rozepla poklopec a prsty přejela po látce jeho slipů, byl slastí bez sebe.

Jeho macek se dral z kalhot tak, až to chvílemi vypadalo, že ho látka slipů neudrží. Byla tak přitažlivá a jakýkoliv její pohyb a dotyk v něm způsoboval vlnobití slasti. Ve chvíli, kdy už si začal myslet, že zůstane jen u dotyků a hlazení přes látku kalhot, prudce z něho strhla napůl rozepnuté kalhoty i slipy a vzala ho do pusy.
Objímala ho celými svými ústy, laskala ho jazykem a dráždila k nepříčetnosti. Skoro naboural, když se špičkou jazyka dotkla jeho žaludu a objela jím po celém obvodu. Nasliněnými prsty přitom vytvořila prstenec kolem jeho kořenu, a zatímco se věnovala uspokojování jeho chlouby, dodávala mu na intenzitě doteky na kořeni a na jeho varlatech.

Nikdy by ho nenapadlo, že se mu stane právě takovýto zážitek se stopařkou, kterou viděl poprvé ve svém životě.
Vzdychal slastí a užíval si intenzitu jejích dotyků a sání. Toužil po ní, chtěl jí a nemohl se dočkat, až se jí bude dotýkat stejně tak dráždivě, jako ona jeho. Nepřestávala a dostávala ho tím do nekontrolovatelných stavů. Když už to nemohl vydržet, prudce sjel ze silnice a zastavil na lesní cestě. Vrhnul se na ní, a všechny kousky oblečení, které měla ještě před chvílí na sobě, byly v mžiku pryč.

Rukou se dotkl jejího rozkroku, aby vzápětí zjistil, že je vzrušením neuvěřitelně vlhká.

Vystoupil z auta, obešel jej a prudkým pohybem jí vysadil. Posadil si ji na kapotu auta, klekl si před ní, a zabořil svůj jazyk do její horké šťávy. Sténala vzrušením stejně tak, jako před chvílí on, ale nepřestával. Naopak jeho tempo nabíralo na síle, zatímco jí rukama dráždil bradavky. Jeho macek mezitím nabral na ještě větší síle, a horlivě se hlásil o slovo. Proto stopařku otočil na kapotě zády k sobě, a prudce jí ho vrazil do zadečku. Vyjekla překvapením, a zkoušela se vzpírat, ale neměla šanci.
Prudkými pohyby přirážel a vychutnával si těsnost pohybů, kterou mu její zadeček dovoloval. Hrál si s její mušličkou, dráždil jí a užíval si několikátý její orgasmus. Tolik ho vzrušoval její křik, který se rozléhal lesem. Vzrušoval ho pocit, že je na opuštěném místě, a nikdo se nemohl o jeho hrátkách dozvědět.

Byla tak vzrušující a nadržená, až se mu v hlavě začal tvořit plán, jak si takovéto potěšení dopřávat stále a znovu…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Domácí úklid

Dobrodružství v lomu erotická povídka