in

Starý dům můj erotický příběh na pokračování

Je šero a jdu líným krokem domů z práce. Nedaleko od mého domu mě zaráží starý známý a táhne mě do nedalekého baru na pár drinků s tím, že musíme posedět po tak dlouhé době. Bez váhání piju jeden drink za druhým a asi po pátém odcházíme ven se jen tak projít.

Obcházíme můj dům a tak si tam jen v rychlosti házím kabelku, abych ji nemusela nosit sebou, zavěsím se do něj a bezstarostně s ním jdu vstříc noci. Vypráví mi, kde všude od té doby byl, co jsme se neviděli a kolik toho viděl, kde všude pracoval a tak podobně.

Neviděla jsem ho roky. Zmužněl. Má tvrdé rysy, tmavé vlasy a ďábelský kukuč.

Zastavujeme u polorozpadlé ruiny na konci města, kde jsem nikdy nebyla a se zaujetím ji obchází a zkoumá, zda se někudy nedá dostat dovnitř. Táhne mě za sebou, když nachází rozbité okno a pomáhá mi dovnitř, kde je to jako v jiné době. Starý, pavučinami olezlý nábytek a špinavé zrcadlo na zdi. Dřevěné podlahy, místy rozbité. Se zaujetím procházíme celý dům, stará ložnice, koupelna a kuchyně. Všude jako by se zastavil čas, ale jen jakoby, protože mě v momentu přitahuje do náručí a začíná mě pomalu líbat.

Dostává se mi jazykem do pusy a utvrzuje tempo do neúprosně vášnivého. Chytám se ho kolem krku, a objímám ho nohama tak, že mě drží pod zadečkem a tiskne si mě k sobě. Po chvíli mne pokládá na zem a otáčí zady k sobě aby mohl zajet pohodlně pod tričko a laskat moje kozičky, které jsou už teď pořádně natěšené na jeho další doteky.

Klouzal rukama od prsou dolu, přes bříško až k mému klínu a zase zpět. Při tom si mě tiskl zadečkem pevně k sobě, abych ho cítila. Nesvléká mne a místo toho si mě znovu otáčí čelem k sobě a chytá mě znovu no náručí a prochází dál domem, kde nacházíme ložnici. Jako by se zde zastavil čas, velká ustlaná postel, jediné co to kazí je nános prachu na nočních stolcích, které však nebudou naštěstí potřeba.

Staví mě na nohy a tlačí mě k posteli tak, že ji za chvíli cítim v ohybech kolen a padám. Posouvám se dál a on ke mně a nespouští ze mě oči. Propaluje očima ty mé a pomalu zasouvá své ruce zpět pod mé oblečení a pokračuje v líbání tak, jako začal předtím.

Nechávám ho a čekám, co se mnou bude dál…pokračování za týden

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Druhá část povídky Tajné líbánky na Bahamách

Ukojení nervozity ve výtahu šukání na plno