in

Splněný studentský erotický sen příběh

Naše katedra tohoto semestru vyslala celý autobus studentů včetně čtyř vyučujících na naučně-vzdělávací zájezd po českých pravoslavných památkách. Ano, uhodli jste správně, jsem student slavistiky, konkrétně rusistiky.

Cesta trvala už čtvrtý den, kdy každou noc jsme spali na jiném místě.

Večer jsme dorazili k místu, kde stály trosky pravoslavného chrámu, ale protože už byla tma, bylo jasné, že jeho prohlídku provedeme až zítra. Ubytovali nás v sousední faře.

Vše probíhalo tradičně, společná večeře, a nekončící diskuze nad místy, které jsme onoho dne navštívili. Pomalu jsme se začali trousit do svých pokojů. I já. Dorazil jsem na pokoj, který byl jednolůžkový, a to z prostého důvodu, jsem jediným studentem mužského pohlaví v ročníku. Ještě asi hodinu jsem si četl Gorkého, než jsem se rozhodl dát si sprchu, umýt zuby a jít spát.

Zamířil jsem si to do koupelny. Nutno upozornit, že byla jedna na celém patře. Překvapivě před nedávnem rekonstruovaná, prostorný sprchový kout, modré lesknoucí se dlaždice a pach novoty. Ale nepředbíhejme.

Došel jsem do půl pasu vysvlečený do koupelny. Umyvadla stála Romana a umývala nádobky od barev. „Zase jsi malovala? Ukážeš mi to?“ „Ale ano, jen to musí zaschnout. Ráno ti to ukážu.“

S Romanou máme poměrně blízký vztah. Jsme si jako dva staří přátelé. Rádi a hodně čteme kvalitní literaturu, milujeme jazyky obecně a kulturu pravoslaví.

Pustili jsme se do rozhovoru, i když Romana už dávno vymyla své malířské náčiní. Zajímal mě její pohled na Gorkého a ona stále povídala a povídala. Nepřestávala. Za chvíli jsem se přistihl, že už ji neposlouchám a jen pozoruji její mihotající se rty. Udělal jsem krok blíže k ní, malinko naklonil hlavu, protože je o něco nižší než já a dlouze ji políbil na rty, které se přestaly pohybovat až v okamžik polibku. Odtáhl jsem hlavu, ale to se už ona zhoupla na špičkách noh a polibek mi oplatila. Další a další polibek.

Do koupelny vtrhl docent Pořízek, když nás uviděl, omluvil se a zmizel, tak rychle jako přišel.

„Tady by se dalo dělat věcí.“ pronesla Romana a usmála se na mě. „Myslíš sex?“ odtušil jsem. Kývla na souhlas.

Otočil jsem se a konečně zamkl dveře koupelny. Když jsem se otočil zpět, Romana si už sundala tričko a stáhla krátkou sukni, ve které tak ráda chodila. Stála přede mnou malá postavička v krásném černém spodním prádle. Ani mě nenechala k ní přistoupit a vysvléct si ji samotný, a už rozepla a odhodila podprsenku. Pod ní se skrývaly hezké pevné dvojky s tvrdými bradavkami. Stáhla si i kalhotky a lehla si na záda na zem a roztáhla od sebe nohy a dychtivě vyčkávala.

Rychle jsem si strhl kalhoty i s trenýrkami, z nichž vypadl můj zatím nestojící klacek, který ale při pohledu na její lesknoucí se kundičku a sexy vyholenou čárku nad ní rychle tvrdl. Klekl jsem si na zem a rozložil na ni svůj ručník. „Přece nebudeš mrznout, ne?“ pronesl jsem téměř rytířsky. Vzal jsem si za ramena a prdelku a položil ji na ručník. Protáhl jsem se mezi jejími roztaženými nohami do misionářské pozice, ale penis jsem zatím nezasouval.

Zulíbával jsem její tvář, střídal francouzské polibky a dětské pusy. Ona jen držela a ruce jí stydlivě splývali si zemí. Rozhodl jsem se ji ochutnat. Rty jsem zamířil pomalu domů. Vyhrál jsem si s jejím krkem, prsíčky, u těch jsem zůstal déle a škádlil, okusoval, tahal ji za bradavky. Polibky jsem laskal její ploché bříško.

Ještě kousek níž a uviděl jsem tu její roztomilou vyholenou čárku a ucítil slastnou vůní její buchtičky. Mihotavými polibky jsem ji začal líbat, potom jsem stále více zapojoval jazyk, který proplouval její vlhkou kundičkou. Tak se přeci jen odvážila, ucítil jsem její dlaně, jak mi pročesávají hlavu a mírným tlakem žadoní: „Nepřestávej, prosím!“

Nepřestával jsem. Zapojil jsem i dva prsty pravé ruky. Laskal jsem ji nepřetržitě už asi deset minut. Najednou jsem ucítil, jak se její mušlička stahuje a tryská množství sladké tekutiny přímo do mé čekající pusinky. Hltal jsem plnými doušky a vysoušel její žádostivou broskvičku.

Tlumeně oddechovala, já slízal poslední kapky její rozkoše. Zase jsem se vysunul nahoru a dal ji možnost si na chvíli odpočinout, tak jsem si hrál s jejími kozičkami.

Znovu jsem jí líbal tvář, všiml jsem si, že už tak neoddechuje a pomalu jsem navedl špičku mého stojícího penisu mezi její závojíčky. Culila se na mě a já pomalu zasouval, hloub a hloub. Až jsem v ní byl až po koule. Byla opravdu úzká, ale si sexu nedopřávala tak často. To samozřejmě změním, honilo se mi hlavou.

Užíval jsem si každou minutu přirážení a to jak mi Romana zařezávala nehty do zad. Viděl jsem, jak při každém přiražení se ji ukáže v očích jen bělmo a slastně zalapá po dechu. Jemně jsem ji šukal už hodnou chvíli a cítil jsem, jak napětí v mém penisu roste.

Na poslední chvíli to zaznamenala i ona. Stihla jen křiknout: „Do mě né! Neberu prášky!“ Rychle jsem z ní vyklouzl a začal skrápět její bříško horkým semenem. Ujala se povinnosti a začala můj klacek honit a ždímat, tak aby v něm nezbyla ani kapička spermatu. Taky že nezbyla.

Hodnou chvíli jsme tlumeně oddychovali a líbali se, než jsme se rozhodli dát společnou sprchu. Oba jsme se pečlivě omyli a já si pozval na noc do svého pokoje.

Usnuli jsme v obětí.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Sousedská výpomoc Alice se stěhuje

Svatební veselí