in

Školní láska na kterou se nezapominá

Byla jsem na přednášce z politické geografie a tehdy jsem ho poprvé zahlédla. Byl to snad nejkrásnější muž, jakého jsem kdy spatřila. Byl urostlý a mužný. Měl krásné hnědé, husté vlasy a modré oči. A ten jeho úsměv, když se usmál, celá jsem se chvěla.

Při úsměvu se mu dělaly dolíčky. Pokaždé, když se naše pohledy střetly, tak jsem znervózněla, začervenala se a pohledem jsem raději vždy uhla. Tajně jsem ho pozorovala pár týdnů. Nikdy jsem nebyla natolik odvážná, abych ho oslovila.

Naštěstí on odvážný byl. Pamatuju si to jako dnes.

Po hodině za mnou přišel. Na sobě měl modré džíny a modročervenou kostkovanou košili, zpod které se mu rýsovalo jeho mužné, tvarované tělo. Už z dálky se na mě usmíval a já se cítila jako v sedmém nebi, když jsem zaregistrovala, že křáčí za mnou. Přišel a řekl:

  Ahoj, já jsem Mirek. Už jsem si tě všiml dávno, ale až teď jsem našel odvahu tě oslovit. Nezajdeme někam někdy posedět. Nedala by si mi na sebe kontakt, abychom se mohli nějak domluvit?

V ten moment jsem stála jako opařená, nechápala jsem, že tak nádherné stvoření ke mně promlouvá. Trémou se mi třásl hlas, ale nakonec jsem ze sebe vykoktala své jméno a vyměnili jsme si kontakty.

V ten moment pro mě začalo to nejkrásnější období. Smskovali jsme dlouhé hodiny. Psali jsme si doslova romány. Popisovala jsem mu, jak moc bych si přála, abych s ním ležela na jedné posteli v jeho objetí a jak by mě líbal na každém kousíčku mého těla. On mi zase psal o tom, že by si rád pohrával s mými vlasy, hladil mě po těle a líbal mi můj klín.

Nepsali jsme si jen o našich erotických tužbách, ale zjistila jsem, že Mirek je velice citlivý a chápavý. Ve všem mě chápal a já zjistila, že je pro mě i velkou oporou.

Zamilovala jsem se.

Sms zprávy a dlouhé telefonáty mi už nestačily. Chtěla jsem fyzický kontakt. Toužila jsem po něm. Chtěla jsem se dotýkat jeho krásného, vypracovaného těla. Napsala jsem mu: „Chci tě teď a hned!!“ Neodpověděl. Byla jsem nešťastná a šla si lehnout. Ani ne po 30 minutách, někdo zazvonil. Otevřela jsem a stál tam on, Mirek.

Než jsem stačila něco říct, zabouchl za sebou dveře a začal mě vášnivě líbat. Ještě v předsíni mě opřel o stěnu, sundal si tričko a mně halenku. Svým tělem se přitiskl na mé a začal mě líbat na krku. Přitom mi zajel rukou pod sukni, svlékl mi kalhotky a prsty mi vložil do mé jeskyňky. Cítila jsem teplo a celá jsem zvlhla. Lehce jsem mu sténala do ouška.

Poté mě chytil do náruče a odnesl mě do ložnice. Jemně mě položil na postel a svlékl mi sukni. V ten moment jsem byla celá nahá. Jazykem mi přejížděl po lýtkách až ke kolenům. Potom se dostal, až k mým k stehnům, které mi celé zlíbal. Roztáhl mi nožičky a svou hlavu zabořil do mého klína. Byla jsem vzrušená, cítila jsem, jak mi po nožičkách teče moje šťávička.

Svým jazýčkem mi kmital po clitorisu, a celou jeskyňku mi lízal.

Vzdychala jsem slastí.

Zároveň, co mi lízal mou kundičku, tak mi rukama něžně laskal má prsa. Poté se celý vysvlékl i on. Spatřila jsem krásný, tvrdý a velký ztopořený penis. Dostala jsem na něho chuť. Olízla jsem si rty a Mireček hned poznal, co bych si přála. Klekla jsem si k němu a Mireček mi ho strčil do pusinky. Začala jsem ho sát. Dívala jsem se mu do očí, líbilo se mu to.

Mezitím, co jsem ho měla v pusince, tak jsem ho stiskla jednou rukou a ručičkou jsem kmitala nahoru a dolů. Mirek byl celý vzrušený a už to dál nevydržel. Povalil mě na postel, chytil mi nohy a svým nádherným peniskem do mě vnikl. Nožičky jsem obtočila, kolem něj, aby si mohl na mě lehnout a lízat mi prsíčka. Zatímco jsem jeho penis cítila v mojí vlhké kundičce, jazýčkem mi lízal bradavky.

Začal přirážet víc a víc.

Potom mě otočil na bříško. Klekla jsem si na čtyři a vyšpulila na něho zadečkem. Zajel mi svým peniskem do pipinky pěkně ze zadu a plácal mě po zadečku, potom mě rukama pevně za zadeček stiskl. Přirážel a přirážel, já křičela blahem. Cítila jsem v kundičce příjemné teplo a dosahovala jsem úžasného orgasmu.

Mireček mi pak ze zadu chytil moje kozičky a kmital velkou rychlostí tam a zpátky. Křičela jsem na něho: „ Přidej, přidej, vystříkej mi kundičku.“ Mirek jel jako drak. Po mém krásném orgasmu jsem pak už cítila výstřik jeho semene, a jak mi jeho sperma teče po mé kundičce. Otočila jsem se na něho a zajela si prstíčkama do pipinky. Prstíčky, na kterých jsem měla jeho sperma, jsem si olízla.

Jeho semeno bylo velice chutné a slaďoučké.

Mirek mi dal pusu na tvář, oblékl se a odešel.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Školní číslo ale v sexu ojel mě pan učitel do zadečku

Soukromé služby elektrikář s nahoněným pérem