in

Sex na slepo erotická povídka závěrečná část

Opatrně zajíždí pod tričko a cvrnká mi lehce o bradavky. Mam pevné velké kozičky, takže nemám podprsenku, což ho očividně překvapuje. Zasouvá mi pod tričko obě ruce a rychle ho sundává, tak aby se mohl podívat na vlastní oči. Nadzvedne obočí, pokládá mě na záda a začíná mi je cucat. Vzdychám, mám je citlivé a rozbolavělé touhou. Tohle už mi vážně chybělo.

Nasává bradavky a kmitá po nich jazykem opravdu rychle. Sundávám mu mikinu i triko a obdivuji jeho pěkně tvarované tělo. Líbá mě rty, a přes bradu opět sjíždí až k poprsí, ale tentokrát pokračuje stále dolů. Krouží jazykem okolo pupíku a saje každý kousíček kůže mezi rty. Zajíždí po nohách pod mé kraťásky a tiskne mi zadeček a přitahuje si mě blíž k rozkroku.

Rozepínám jeho kalhoty a na trenkách je vidět, že s ním dělám opravdu velké divy. Hladím ho přes tenkou látku. Začíná hlasitě oddechovat a pohybovat se vstříc mé ruce. Sedá si na pohovku. Klekám na zem mezi jeho rozkročené nohy a chytám penis pevně do ruky a přetahuji kůžičku přes žalud. Zaklonil hlavu a zavřel oči.

Nakláním se nad něj a uchopím ho do rtů a dlouze mu ho kouřím. Zrychluji v kmitání jazykem a on mě mezi tím uhlazuje vlasy do culíku, aby nepřekážely. Zaráží mě a vstává. Postavím se také a on mě pohotově ohýbá do polohy, ve které bude mít dobrý přístup k mé mušličce. Olízne jí a pomalu do mě vniká. Chytá mě za ramena a pomalu ve mně klouže.

Tam a zpět, zrychluje a zase zpomaluje.  Opírám se o sedačku a přirážím zadečkem k němu, jak nejvíc mi tato poloha dovolí. Přestává a ptá se, kde mám ložnici. Ukazuji na dveře přes místnost. Chytá mě do náručí a přenese mě. Pokládá se na postel a nechává mě nasednout zády k němu.

Pohupuju se v kolenech a dráždím se při tom na poštěváčkovi. On se při tom pohupuje v bocích a občas přirazí tak, že vykřiknu bolestí. Příjemnou bolestí. Pobízím ho, aby to dělal častěji. Začíná dávat pořádné rány přes prdelku. Je to jako pobídnutí k tomu abych zrychlila a tak po něm kloužu rychleji a rychleji až do mě divoce vrcholí a dlaněmi mě při tom drtí boky, jak mě k sobě tiskne.

Zvednu se a olizuji mu z něj poslední kapičky sperma. Vychutnávám si ho a ještě chvíli cucám jen jeho špičku. Potom mě pokládá na záda a začíná do mě zasouvat jeden prst po druhém a při tom mi jí líže, dokud se i já s křikem neudělám. Mokře vrcholím a on nepřestává cvrnkat jazykem o klitoris, dokud ho nezarazím. Krev se mi vaří v celém těle a tisknu si nohy k hrudníku. Pohrává si s mými vlasy a oba usínáme, po vášnivém sexu.

Prní část povídky čtěte zde sex na slepo první část

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Rychlovka v práci povídka ze života

Nakupování v létě a můj sex pokračování povídky