in

Servírka z kavárny: Po zavíračce (Martinova antologie I)

Můj kamarád kdysi randil s jednou servírkou z kavárny a já byl tenkrát ještě dost nezkušený, co se oblasti sexu týče. Ale to jsem netušil, co mě čeká.
Zavíračka byla v devět večer. Byli jsme tam s kámošem Martinem nakvartýrovaní a Lenka, tak se ta servírka jmenovala, nám nabídla, jestli nechcem zůstat dýl. Že vepředu zamkne dveře a můžeme popíjet vesele dál. A zadarmo.

Na účet majitele. No kdo by odmítl?

Sklenka střídala sklenku a my byly pohodlně rozvaleni na gauči, který už taky pamatoval svoje. Lenka už byla trochu připitá a lehla si přes Martina tak, že její nohy dosáhly až na mě. Sklonil se k ní začal ji líbat. Rukou ji pomalu zajížděl pod sukýnku. Měl jsem nádherný výhled. Kalhoty neměla, potvora jedna. Pěkně ji dráždil pysky a já to sledoval z bezprostřední blízkosti. Začínal jsem být vzrušen.

Jeden prst už byl uvnitř.

Netrvalo dlouho a zmizely tam dva. Martin se poslepu natáhl a chytl mě za ruku. Nasměroval mě tak, aby já pokračoval v jeho práci. Začal jsem ji pěkně prstit místo něj a on se mohl v klidu věnovat jejím kozičkám.
Byl to slastný pocit. Byla úplně mokrá a pořád tekla. Gauč byl doslova promočen. Martin vzal deku položenou na vedlejším křesle a přehodil ji Lence přes hlavu. Čekal jsem, co se bude dít dál. Podíval se na mě a mrkl. Rukama jí roztáhl broskvičku a řekl mi: „Lízej!“ Docela mě to překvapilo, ale nečekal jsem ani vteřinu.
Jazykem jsem ji začal zajíždět do té proudící studánky a užíval si pramen, který mi stýkal po obličeji. Nemohl jsem se ho nabažit. Martin se jen díval a přejížděl si rukou po kalhotech. Asi mu taky už pěkně stál. Lenka vzdychala čím dál víc a tak ji občas přidržel deku na obličeji, aby ji ještě více vzrušil.
Druhou rukou držel moji hlavu a tlačil mi ji hlouběji do Lenčiny jeskyňky. Hlouběji a hlouběji. Najednou jsem ucítil mírnou bolest a vidím, jak mě Martin chytl za vlasy a zvedl mě, abych na něj viděl.

„Tak už dost nenasyto!“ řekl.

Odstrčil mě, vstal a Lenku odvedl s sebou do vedlejší místnosti, kde byl bar. Mě nechali samotného. Tak to rozhodně nenechám, řekl jsem si.

Servírka z kavárny: Po zavíračce (Martinova antologie II)

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Rozverná noc SEX V POUTECH to bylo něco

Sexuální chtivost s nadřízeným