in

Rozverná noc SEX V POUTECH to bylo něco

Lenka ležela v posteli a přemýšlela. V duchu si přehrávala předchozí večer a jen těžko hledala slova. Každou chvíli měl přijít její přítel, a ona tápala, jak mu situaci vysvětlí. Nejspíš hodně pila. Nebo ji někdo vyprovokoval. Takhle se sama od sebe nikdy nechová. Přemýšlela a tápala…

Z jejího přemýšlení ji najednou vytrhl ostrý zvuk. Do pokoje vkročil její přítel s tajemným pohledem na tváři. Dívala se na něho a čekala, co udělá. Vypadal tak klidně a vyrovnaně, žádná známka hněvu, ani starostí, zlosti nebo pomsty. Nic než bezcitný, prázdný pohled.

Vzal ji za ruce a dovlekl ji ke křeslu. Zkoušela se ho ptát, mluvit s ním, ale na nic z toho nereagoval. Usadil ji do křesla a poodešel. Díval se na ni, na její krásu. Na její dlouhé, štíhlé nohy. Na její krásně tvarovaná a pevná prsa, která ještě včera patřila někomu jinému. Potlačoval svůj hněv a vymýšlel plán, jak se pomstít.

Došel ke skříni pro pouta. Stále seděla tak klidně, čekající na to, co přijde. Pomalu, jemně vzal její ruce do svých. Pohladil ji po paži, a když čekala další jemné doteky, jediným pohybem z ní strhnul tričko. Následovaly kalhoty, a Lenka se před ním ocitla zcela nahá. Jindy jí tento pocit dělal dobře, ale teď se bála toho, co mělo přijít.

Ruce jí nehoře připoutal pouty ke skříni stojící za křeslem, aby neměla ani jedinou možnost pohybu.

I on si svlékl tričko, a pomalu k ní přistoupil. Políbil ji na bradavce. Potom na druhé. Vzrušením jí naskočila husí kůže, celá se zachvěla. Cítil, že začala vlhnout, proto se rozhodl změnit svůj úmysl. Začal ji laskat na bradavce, aby viděl, co s ní jeho dotyky dělají. Nejdříve jemně a jen špičkou jazyka. Kroužil kolem ní a pozoroval, jak se celá chvěje.

Bral její prsa do rukou, a přitahoval si je k sobě, aby si mohl vychutnat oba dva její terčíky vzrušení najednou. Líbilo se mu to, vztek v něm stále narůstajícím vzrušením povoloval.

Jeho kalhoty se zvětšily do obrovských rozměrů, a její pohled se téměř nevzdálil od tohoto vypouklého místa. Sama mu chtěla svléct kalhoty, a osvobodit tak jeho nástroj, aby do ní mohl proniknout. Nic z toho jí však nedovolil. Sám si pomalu začal rozepínat pásek. Nikam nespěchal, aby si užil její zvídavý pohled.

Odklopil sponu, rozepnul si poklopec, a potom celé kalhoty tak, aby se jí naskytl pohled na jeho obdařenou chloubu deroucí se z kalhot. Opatrně začal kalhoty popotahovat směrem dolů, ale vždy, když klesly na jeho přípustnou hranici, přestal, a na chvíli se zastavil. Vlhla, svíjela se vzrušením a prosila, aby si jí vzal. Aby se ho mohla dotknout, aby ho v sobě mohla cítit. Žádná z jejích proseb ovšem nebyla vyslyšena.

Nechával ji čekat a vychutnával si její neuspokojené narůstající vzrušení. Když shrnul kalhoty až ke kolenům a začal si svlékat trenky, přestala se ovládat. Chtěla ho, chtěla ho cítit a vložit do sexu s ním maximální vzrušení, které se za celou dobu nastřádalo. Přitáhla si ho k sobě nohama, a jakmile i on ucítil její vlhkost na svém penisu, neovládl se.

S napůl svlečenými trenkami se do ní ponořil tak hluboko, jak jen mohl, až slastí zasténala a zaryla nehty do jeho zad. Rychlé přirážení střídalo pomalé, intenzita vzrušení sílila každým zásunem. Ponořili se do světa maximálního vzrušení a každá minuta jejich milování byla protkána hlasitými vzdechy, sténáním a rozkoší, která propukala naplno…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Přijímací pohovor posaďte se slečno

Servírka z kavárny: Po zavíračce (Martinova antologie I)