in

Ptáček v nebezpečí dominantní dívka a mučení penisu

Ještě než se stačil vzpamatovat a zareagovat, dveře se rozrazily. Modelka se stydlivě schovala pod deku tak, že jí koukala jen hlava a fotograf zůstal v úžasu stát na posteli. Do dveří vkročila štíhlá, vysoká žena, nápadně připomínající dominu.
Na sobě měla vysoké, temně rudé kozačky, které jí obepínaly její dlouhé, štíhlé nohy. Těsně pod zadečkem jí končil černý kožený kabát, který připomínal hvězdu sado-maso hrátek a celý hrůzu nahánějící vzhled dovršoval rudý šátek uvázaný kolem jejího krku, skrývající se pod dlouhými havraními vlasy.

V obličeji byla velmi pohledná, i přes její silné líčení a velmi temné oči, které vytvářely atmosféru nejistoty. Pomalými kroky přistoupila k posteli, na které se ještě před chvíli schylovalo k milostným hrátkám, vyzula si kozačky, a natáhla se k fotografovi, kterého vášnivě políbila. Na ústech mu jako stopa po chvilce nepopsatelné vášně zůstal jen otisk jejích rudých rtů. Na nic nečekala, a během chvilky z něho strhla již napůl rozepnuté kalhoty a ihned po nich následovaly trenky.

Když skončila, sklonila se k ležící modelce a ústy zajela do její jeskyňky. Ta se jen stěží nehty chytila hedvábného povlečení, aby udržela vášeň, touhu a jiskřivou nejistotu na uzdě, a vychutnala si tu nejméně očekávatelnou věc na světě.

Ani fotografa nenechalo jednání žen chladného, proto se chytil první příležitosti, a jakmile se přiblížil k domině zezadu, strhl z ní černý latexový kabátek. Naskytl se mu pohled na její odhalený zadeček, kterým procházela tenká šňůrka černých krajkovaných tang a rudo-černou podprsenku, která držela její pevná, velká ňadra.

Chytil ji zezadu za boky, ústy hbitě rozepnul podprsenku, sesunul černá tanga, a rukou zajel do jejího rozkroku. Když cítil, jak je vlhká jen z lízání její kolegyně, naslinil si již tak vzrušený žalud, objel kolem dokola její jeskyňky, nejdříve na okraj, potom hlouběji, a……. vytáhl jej.

Lákala ho jiná její dírka, proto se nejdříve dostal na okraj jejího zadečku, znovu trochu pronikl dovnitř, ale tomuto pokušení nemohl dlouho odolat. Přirazil, aby ucítil její měkkost a prostor tak úzký, že jej obepínal ze všech stran. Sténal vzrušením a přirážel stále víc a víc, aby dosáhl maximálního tření. Mezitím se i modelka odvážila k akci, a přiblížila se k domině. Vzala její prsa do ruky, objela její bradavky prstem kolem dokola, a dotkla se jich ústy.

Ta zasténala, nejen přirážením do zadečku, ale také jemnými dotykem modelčina jazýčku. Učila se rychle, jazýčkem objížděla a sála její bradavky, hladila její mušličku a dráždila ji tak, až dosahovala několika orgasmů během minuty. Jakmile v sobě ucítila fotografovo teplé sperma, ještě naposledy si užila výbuch slasti, a svalila se na postel. Ne však fotograf, který si vzal do parády modelku, a jazykem jí způsobil tak výbušný orgasmus, až téměř nemohla popadnout dech.

Prsty zasouval do její mušličky a jazykem dráždil její poštěváček do poslední kapky její šťávy.

První kolo jejich hrátek končilo.
Ale to, co mělo následovat…. Zůstalo utajeno za zavřenými dveřmi fotoateliéru…

Zde máte první část povídky

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Šlápni do pedálů ošukaná holka na motorce

Přijít ošukat odejít pan neznámý třetí část