in

Pouštní dobrodružství tvrdá trojka v poušti

Když dorazili na místo, již se stmívalo. Slunce v poušti zapadá o mnoho déle, proto věděli, že za chvíli budou nevratně zahaleni do temné noci. Skupina turistů se proto pomalu rozešla do svých bungalovů, aby přečkali dobrodružnou výpravu v poušti.
Jen jediná mladinká turistka ještě neměla tušení, co ji čeká. Přes den pokukovala po dvou snědých mužích, kteří se kolem ní neustále motali. Házela očkem tu po jednom, tu po druhém, až se k ní nenápadně chvílemi přikrádali a jen se jí letmo dotkli, nebo ji poplácali po zadečku. Krásná blondýnka s krásnou postavou byla oslnivá nejen pro turisty, ale pro místní především.
Jako ostatní, i ona si vlezla do bungalovu, který měla celý pro sebe a schoulila se do klubíčka. Chtěla rychle usnout, aby se probudila do druhého dne a věděla, že je v bezpečí.

Měla panickou hrůzu z toho, že se jí něco stane, proto zavřela oči a vší silou se snažila usnout.

Jakmile se škubnutím probudila, přišlo jí, že spala jen pár minut. Rychle sebou trhla a chtěla se zvednout, ale za ruce ji někdo držel. Když ucítila tlak mezi nohama, snažila se sebou cloumat, ale k ničemu jí to nebylo. Začala hlasitě křičet, jenže jeden z mužů jí zacpal pusu. Když ucítila ostrou bolest mezi nohama, vydávala jen přidušené steny, které jí stejně k ničemu nebyly – muž byl mnohem silnější než ona a bral si to, co chtěl.
Na cizinku mluvil jakýmsi neznámým jazykem a hlasitě vzdychal, kdykoliv znovu prudce přirazil a čím blíž vyvrcholení byl.

Tvrdá trojka v poušti

Druhý muž, který jí zacpával pusu, si mezitím rozepl poklopec a vytáhl svůj nástroj. Vrazil jí ho do malé pusinky a prudce ji chytil za blonďaté vlasy. Přirážel jí k sobě v rychlém tempu a užíval si její jemný jazýček na svém nástroji.

Blondýnka se modlila, aby už její utrpení skončilo, ale muži se teprve rozjížděli.

Ten, který do ní právě pronikal, jí zvedl nohy do výšky a položil si je na ramena. Ještě více se tak dostával do její jeskyňky a úhel přirážení byl mnohem silnější. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, a muž vyvrcholil do dívčina lůna. Ten pocit, kdy do ní pouštěl všechno své semeno a vychutnával si její bezmoc, jej neskutečně uspokojoval, a tak jen slastně vzdychal.
I druhý muž byl vzrušený k nepříčetnosti a držel dívčinu hlavu tak, aby ho co nejdříve přivedla k orgasmu. Nastavoval si ji, aby se jazykem dotýkala jeho žaludu, sála jeho předkožku a aby ho kouřila hluboko, až cítil, jak se kořen jeho penisu tiskne k jejím hebkým rtům.
Když do ní pouštěl své semeno, nedal jí jedinou možnost jej vyplivnout, proto celou dávku poctivě spolykala. Horší část na ni teprve čekala, a to, když se muži vyměnili. První muž si sedl na její hrudník a do pusinky jí vrazil svůj penis, aby ho celý očistila od semene, které do ní před chvílí pustil.
Druhý muž, uspokojen po orálním sexu, si klekl k jejímu rozkroku a prstem pronik do její mokré mušličky. Dívka již neměla sílu na to, aby se bránila.
Jazykem ji objel kolem dokola a prstem se dostal k jejímu bodu G. Když v její tváři nezahlédl ani trochu vzrušení, naštvaně ji popadl za boky a pronikl do ní. Stejně drsně a stejně prudce, jen s větší chutí, aby taktéž okusil teplo jejího rozkroku. Když skončil a dívka byla plná semen ze dvou mužů, spokojeně odešel.

Druhý, sedící na jejím hrudníku, chvíli poté také dosáhl orgasmu a znovu se vystříkal, tentokrát do dívčiny pusinky.

Když poté za temné noci odcházel z jejího bungalovu, jen se spokojeně pousmál a zapnul si poklopec.

Dílo se podařilo

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pokušení Swingers party jsem neodolali

Přijímací pohovor posaďte se slečno